Ako zmeniť farbu vlasov online pomocou nášho nástroja Virtuálneho zrkadla

Krok 1: Vyberte si spôsob, akým chcete začať skúšať odtiene

Najlepší spôsob, ako vyskúšať farbu na vlasy Garnier, je skúsiť si ju ešte pred kúpou! Vyskúšanie akéhokoľvek odtieňa je teraz rovnako ľahké ako použitie filtra vďaka našej technológii Virtuálneho zrkadla. Na začiatok si musíte vybrať, či chcete skúšať farbu v priamom prenose pomocou fotoaparátu telefónu alebo webovej kamery, prípadne či dávate prednosť nahraniu selfie. Oba varianty fungujú skvelo!

Krok 2: Nájdite si odtieň, ktorý vám pristane

Vaša virtuálna úprava vlasov už čaká len na vás! Prejdite si všetky naše odtiene, porovnajte svoje obľúbené a objavte svoju ideálnu farbu vlasov bez záväzkov. Pre čo najlepší zážitok sa uistite, že máte dobré osvetlenie a používate predvolený prehliadač.

Krok 3: Nakupujte alebo zdieľajte s priateľmi

Čas na verdikt! Uložte si obrázok a pošlite ho priateľom alebo zdieľajte svoj nový virtuálny vzhľad priamo na sociálnych sieťach a sledujte reakcie. Nezabudnite pridať #MyGarnierOdtieň! Pokiaľ ste už našli dokonalý odtieň, môžete si ho teraz zakúpiť v našich online predajniach partnerov alebo v obchode. Obávate sa, či bude vami zvolený odtieň kompatibilný s vašimi vlasmi? Vyskúšajte náš kvíz Zhoda farieb a uistite sa, že sa k sebe dokonale hodíte.