first fixed slider

Objav nový spôsob výživy svojich nenásytných vlasov s Fructis Hair Food

Garnier Fructis Hair Food je rad masiek, šampónov a balzamov na vlasy prírodného pôvodu obohatený o výťažky zo superovocia na obnovu a výživu tvojich nenásytných vlasov! S biologicky rozložiteľným a vegánskym zložením je Hair Food skvelý nielen pre tvoje vlasy, ale vďaka 100 % recyklovateľným obalom nám zároveň pomáha znížiť dopad na planétu. Vyskúšaj aj ty silu prírodných ingrediencií na rôzne typy vlasov, navyše bez silikónov pre vlasy prirodzené na dotyk. Tvojim poškodeným vlasom pomôže papája, výživu suchým vlasom dodá banán, hydratáciu a sviežosť sľubuje aloe vera, vyplnenie a objemný vzhľad ti dodá vodný melón a uhladenie zaručuje makadámia. Tak čo si vyberieš?

 (1)Informácie o rozložiteľnosti nájdete na etiketách produktov

Vyber si svoj:

Fructis Hair Food Banana

first fixed slider
18129 hairfood shamp balm 480x355px

HAIR FOOD ŠAMPÓNY A BALZAMY

Až 98 % zložiek prírodného pôvodu a vegánske zloženie bez silikónov pre vlasy prirodzené na dotyk. Vyskúšaj naše super penivé šampóny a balzamy s ľahkým oplachovaním pre hebké a žiarivé vlasy!

HAIR FOOD 3V1 VIACÚČELOVÉ MASKY

Až 98 % zložiek prírodného pôvodu a vegánske zloženie bez silikónov pre vlasy prirodzené na dotyk. Naše 3 v 1 viacúčelové masky môžeš použiť hneď 3 spôsobmi: ako balzam, bezoplachovú starostlivosť alebo masku pre intenzívne vyživené a zdravo vyzerajúce vlasy!

18129 hairfood mask 480x355px
18129 hairfood slozeni 480x355px

AŽ 98 % PRÍRODNÝ PÔVOD

Môžeš si vybrať zo 6 skvelých radov: banán, aloe vera, melón, papája, makadámia a goji. Tak ktorý bude ten tvoj?

ZÁVÄZOK K UDRŽATEĽNOSTI

Obaly našich šampónov a balzamov majú viac ako jeden život! Z 50 % sú vyrobené z recyklovaného plastu a sú 100 % recyklovateľné. 

18129 hairfood recyklace 480x355px

ZÁVÄZOK K TRANSPARENTNOSTI

So zrozumiteľnými etiketami. Všetky ingrediencie sú jasne uvedené a popísané na obale produktu. 

Zistite, aký environmentálny vplyv majú naše produkty

first fixed slider