Ako si vybrať správnu farbu na vlasy Olia

Uvažujete nad zmenou farby vlasov? Máme pre vás celú paletu odtieňov, z ktorých si môžete vybrať! Pre maximálny farebný výsledok a vyživené vlasy zvoľte farby na vlasy Olia. Nájdite váš ideálny odtieň.

1. Spoznajte svoju pleť
Ak vyberáte nový odtieň farby vlasov z radu Olia, je tón vašej pleti kľúčovým ukazovateľom. K pleti s teplými podtónmi sa hodia jemné, karamelové a zemité farby. Skúste plamennú meď alebo svoje vlasy ponorte do medovej blond či tmavej gaštanovej. Ak má vaša pleť chladný podtón, budete vyzerať najlepšie v popolavej blond alebo hnedých či ryšavých odtieňoch s fialovým nádychom.

2. Nechajte svoje oči vyniknúť
Hovorí sa, že oči sú okná do duše, tak využite ich potenciál. Zelené oči budú žiariť ako smaragdy v záplave ryšavých vlasov, zatiaľ čo karamelové blond odtiene vlasov vyzdvihnú nevinnosť očí vo farbe nezábudiek.

3. Definujte svoj štýl
Vaša farba vlasov je vyjadrením vašej osobnosti, takže sa nevyhýbajte odvážnym ani výrazným odtieňom! Návod na použitie farieb na vlasy radu Olia je jednoduchý, takže dosiahnete ohromujúce žiarivé fialové aj bohaté červené odtiene raz dva.

4. Využite nástroj na určenie toho pravého odtieňa pre vás
Vyhľadávač odtieňov radu Olia je jednoduchým pomocníkom pri výbere ideálnej farby pre vaše vlasy. Navštívte naše internetové stránky a odpovedzte na dve jednoduché otázky: „Aká je vaša prirodzená farba vlasov?“ A „Máte už sivé vlasy?“ Potom vyberajte odpovede z ponuky a vyhľadávač odtieňov Olia vám ponúkne najlepšiu zhodu.

Pri ďalšej zmene farby vlasov sa už nestresujte a použite prípravky z radu Olia.

Virtual Try On

Pozri sa, ako ti budú sedieť farby od Garnier

Vyberanie nového odtieňa nebolo nikdy jednoduchšie! Uži si veľa zábavy so zmenou farby vlasov s pomocou nášho virtuálneho nástroja.

VYSKÚŠAŤ