first fixed slider

Všetko pre trendy farbu vlasov

Pripravte sa na dobrodružstvo s farbou vašich vlasov! Získajte informácie o najnovších trendoch a naučte sa, ako si vytvoriť bronde, ombré či melír pomocou našich kolekcií permanentných farieb na vlasy a jednoduchých videonávodov.

Populárne techniky farbenia vlasov

Populárne techniky farbenia vlasov

Melír

Ak chcete panenským vlasom dodať trochu klasických, slnkom pobozkaných pramienkov, vyberte si teplý melír, ktorý prirodzene zosvetlí vybrané časti vlasov až o 4 úrovne. Najskôr naneste farbu na spodnú časť, pričom pracujte z jednej strany hlavy na druhú a rozmiestnite pramienky tak, aby ste v konečnom výsledku mali svetlé pramienky vedľa prirodzených vlasov. Po aplikácii nechajte pôsobiť a opláchnite podľa pokynov v balení.

Bronde

Ani blond, ani hnedé, ale niečo medzi. Bronde je dokonalý spôsob, ako rozjasniť svoj vzhľad a zároveň zdôrazniť vašu prirodzenú hnedú farbu vlasov. Ak chcete vytvoriť tento svieži, žiarivý efekt, naneste farbu vo vrstvách. Vyberte oblasť, kde chcete začať s farbou, a aplikujte ju v blízkosti koreňovej oblasti vlasov počnúc spodnou vrstvou. Po aplikácii nechajte pôsobiť a opláchnite podľa pokynov v balení.

Ombré

Tento nenáročný look je najtmavší pri korienkoch a najsvetlejší od stredných dĺžok po končeky, pričom rovnomerná línia oddeľuje tmavé nezafarbené vlasy a zosvetlenú oblasť. Ak chcete look dramaticky vygradovať, vyberte časť vlasov, v ktorej chcete s vaším ombré lookom začínať (zvyčajne ombré začína v strednej dĺžke vlasov, aby ste videli hranicu medzi tmavšími a svetlejšími vlasmi) a farbu nanášajte po vrstvách zdola nahor, dbajúc na zachovanie rovnomernej čiary. Po aplikácii nechajte pôsobiť a opláchnite podľa pokynov v súprave.

Balayage

Vytvorte tento prirodzene vyzerajúci, slnkom pobozkaný look kombináciou aplikačných techník ombré a melírovania. Začnite rozdeľovaním vlasov po vrstvách. Na spodnej vrstve sa rozhodnite, kde bude vaše ombré začínať a vlasy úplne nasýťte farbou od požadovanej línie v strednej dĺžke vlasov až po končeky. Potom melírujte zvyšné vrstvy, štetcom prechádzajte požadovanými pramienkami od koreňovej oblasti po končeky vlasov. Najlepšie výsledky dosiahnete, keď pracujete zo strany na stranu a pruhy neumiestňujte príliš blízko seba. Po aplikácii nechajte pôsobiť a opláchnite podľa pokynov v balení.