Najrýchlejšia rutina v starostlivosti o pokožku

Tajomstvom každého dobrého zvyku je nájsť to, čo funguje pre vás a držať sa toho. Rovnako je to aj v starostlivosti o telo. Samozrejme, že sa to ľahšie povie, ako robí, preto je kľúčové práve začlenenie do vašej dennej rutiny. Ak odkladáte starostlivosť o pleť len na zvláštne príležitosti, možno zistíte, že to nestačí alebo že sa to dokonca vôbec nestane, aj keď ste mali tie najlepšie úmysly. To, čo potrebujete, je vytvoriť si rutinu v starostlivosti o telo, ktorá je reálna a dosiahnuteľná aj počas rušných dní. Môžete tak urobiť pomocou niekoľkých účinných produktov, ktoré sme pre vás vybrali. Postupujte podľa týchto jednoduchých tipov pre starostlivosť o telo a získajte hladšiu a zdravšiu pokožku.

A čo dokáže?
BB krémy môžu obsahovať rôzne aktívne zložky. Tie najbežnejšie obsahujú UV ochranu, vitamín C, kyselinu hyalurónovú a antioxidanty. Táto kombinácia umožní, že jediný produkt bude zároveň hydratovať, zjednotí tón pleti, rozjasní ju a zakryje drobné nedokonalosti.

Aké druhy BB krémov existujú?
Každý krém môže byť zameraný na iný problém. Kvalitné produkty obsahujú hydratačnú zložku, ktorá je obohatená o vitamín C a minerálne pigmenty, aby zakryli nedokonalosti a chránili vašu pokožku. Ak dávate prednosť prírodnej kozmetike, vyskúšajte výrobky obsahujúce výťažky zo zeleného čaju, ktorý zjednotí tón vašej pleti a dodá jej zdravý jas.

Ako sa používa?
To závisí na tom, čo od prípravku očakávate. Ak sa vám pozdáva myšlienka jedného jednoduchého kroku, BB krém je skvelou voľbou, pretože poslúži ako ranný hydratačný krém, make-up a zároveň ochrana proti slnečnému žiareniu. Jednoducho pleť vyčistite, aplikujte malé množstvo BB krému na celú tvár, naneste ľubovoľný rúž a maskaru a ste ready! Ak máte trochu viac času, použite BB krém ako ľahký primer pod make-up ešte predtým, než budete pokračovať v bežnej každodennej make-up rutine.

Teraz, keď už viete o BB kréme viac, na nič nečakajte. Vyberte si svoj obľúbený produkt a začnite si užívať výhody BB krému ešte dnes.