BB krém: Aké sú jeho výhody a prečo by mal byť súčasťou vašej rutiny?

Pravdepodobne ste už o ňom počuli, ale naozaj viete, na čo sa BB krém používa? Tento účinný a všestranný krém bol pôvodne vyvinutý s cieľom pomôcť klientom upokojiť a chrániť ich pleť po chemickom peelingu. Po objavení mnohých výhod BB krémov beauty experti pomohli dostať tento produkt na trh a jeho popularita sa od roku 2000 rapídne zvýšila. Zistite, aké benefity môže tento produkt priniesť aj pre vás.

A čo dokáže?
BB krémy môžu obsahovať rôzne aktívne zložky. Tie najbežnejšie obsahujú UV ochranu, vitamín C, kyselinu hyalurónovú a antioxidanty. Táto kombinácia umožní, že jediný produkt bude zároveň hydratovať, zjednotí tón pleti, rozjasní ju a zakryje drobné nedokonalosti.

Aké druhy BB krémov existujú?
Každý krém môže byť zameraný na iný problém. Kvalitné produkty obsahujú hydratačnú zložku, ktorá je obohatená o vitamín C a minerálne pigmenty, aby zakryli nedokonalosti a chránili vašu pokožku. Ak dávate prednosť prírodnej kozmetike, vyskúšajte výrobky obsahujúce výťažky zo zeleného čaju, ktorý zjednotí tón vašej pleti a dodá jej zdravý jas.

Ako sa používa?
To závisí na tom, čo od prípravku očakávate. Ak sa vám pozdáva myšlienka jedného jednoduchého kroku, BB krém je skvelou voľbou, pretože poslúži ako ranný hydratačný krém, make-up a zároveň ochrana proti slnečnému žiareniu. Jednoducho pleť vyčistite, aplikujte malé množstvo BB krému na celú tvár, naneste ľubovoľný rúž a maskaru a ste ready! Ak máte trochu viac času, použite BB krém ako ľahký primer pod make-up ešte predtým, než budete pokračovať v bežnej každodennej make-up rutine.

Teraz, keď už viete o BB kréme viac, na nič nečakajte. Vyberte si svoj obľúbený produkt a začnite si užívať výhody BB krému ešte dnes.