BB krém: Aké sú jeho výhody a prečo by mal byť súčasťou vašej rutiny?

Pravdepodobne ste už o ňom počuli, ale naozaj viete, na čo sa BB krém používa? Tento účinný a všestranný krém bol pôvodne vyvinutý s cieľom pomôcť klientom upokojiť a chrániť ich pleť po chemickom peelingu. Po objavení mnohých výhod BB krémov beauty experti pomohli dostať tento produkt na trh a jeho popularita sa od roku 2000 rapídne zvýšila. Zistite, aké benefity môže tento produkt priniesť aj pre vás.

1. Pri sprchovaní začnite s čistením, výživou a exfoliáciou pokožky
Väčšina z nás sa ráno ponáhľa, takže je dôležité ušetriť čo najviac času! Aby bola vaša starostlivosť o telo čo možno najefektívnejšia, pustite sa do exfoliácie vašej pokožky ešte v sprche. Kvalitný telový peeling, ako je Ultimate Beauty Oil Scrub, vyčistí póry, odstráni odumreté kožné bunky a rozjasní vašu pokožku. Po tejto procedúre bude pokožka vášho tela jemná, hladká, svieža a perfektne čistá!

2. Pokračujte s vašou bežnou starostlivosťou o telo
Po sprche je najvyšší čas obliecť sa a vyraziť. Tesne predtým, ako opustíte kúpeľňu, ešte aplikujte vyživujúce telové mlieko, ktoré vašej pokožke zaistí komfort počas celého dňa. Telové mlieko Intensive 7 Days Shea Butter Repairing Lotion umožňuje rýchlu aplikáciu a okamžite sa vstrebáva do pokožky, takže pred obliekaním nemusíte čakať. Udržuje vašu pleť jemnú, pružnú a sviežu po celý deň a nádherne vonia!

3. Starostlivosť o telo počas dňa
Nemyslite si, že starostlivosť o telo je striktne domáca záležitosť. Počas celého dňa, dokonca aj v práci, sa o svoje telo môžete starať pomocou telových produktov, ktoré sa pohodlne zmestia do kabelky. Rovnaký tip platí aj pre účinnú starostlivosť o pery v prípade, že nemáte času nazvyš.

4. Zamerajte sa na oblasti, kde je vaša pokožka najsuchšia
Či už máte všeobecne suchú pokožku alebo trpíte len na určité suché miesta, ktoré vyžadujú osobitnú pozornosť, budete musieť vašej pokožke dodať extra hydratáciu. Raz alebo dvakrát týždenne aplikujte produkt s ultrazjemňujúcimi a vyhladzujúcimi zložkami. Čas, ktorý strávite starostlivosťou o problematické suché miesta, je takmer nepostrehnuteľný, ale vaša pokožka to rozhodne ocení.

Ak sa zásobíte niekoľkými kľúčovými produktmi, ktoré budete pravidelne používať, zistíte, že starostlivosť o telo nie je práca na plný úväzok!