first fixed slider

Všetko pre vaše kučeravé vlasy

Starostlivosť o kučery môže byť jednoduchá. Získajte odborné tipy a objavte trendy techniky na úpravu a udržanie nádherných kučier. Krok číslo 1: Zistite, aký typ kučeravých vlasov máte.

Definujte vaše kučery

 

Vlnité kučery

Vlnité vlasy alebo vlasy typu 2 predstavujú jemné až intenzívne vlny v tvare písmena „S“. Ak chcete maximalizovať svoj vzhľad, naneste ľahký stylingový produkt do vlhkých vlasov. Až dosiahnete želaný vzhľad, vysušte všetku prebytočnú vlahu.

CurlHub ContentBloc Wavy
curly hair content block

Kučeravé vlasy

Kučeravé vlasy alebo vlasy typu 3 sa prirodzene točia a po natiahnutí sa ako pružina vrátia späť do pôvodného stavu. Aby sa vaše vlasy príliš nelepili, použite stylingový produkt so želé textúrou, vlasy prejdite prstami a potom vytraste. Sú náchylné na krepovatenie, takže ich hydratácia je nevyhnutná.

Špirálové kučery

Špirálové kučery alebo vlasy typu 4 predstavujú husto zvlnené kučery v tvare písmena ,,S", niekedy dokonca „Z“. Textúra vlasov je v rozmedzí od jemných a tenkých, až po drsné a hrubé. Špirálové kučery sú náchylné na dehydratáciu, čomu zabránite tak, že si zaobstaráte hydratačný stylingový produkt, ktorý vlasy nielen tvaruje, ale aj hydratuje.

coily hair content block