Hydra Bomb Pomegranate textilní pleťová maska SkinActive

Garnier Hydra Bomb Pomegranate je super tenká textilní pleťová maska ​​obohacená o ultra hydratračnú formuli pro zářivější a mladší pleť

32ml

Informácie o produkte

Nová generácia textilných pleťových masiek s inšpiráciou z Ázie poskytuje pleti 24-hodinovú hydratáciu* po každom použití. Inovatívna ultra tenká textília s hydratačným zložením obohateným o extrakt z granátového jablka a kyselinu hyalurónovú, ktorá intenzívne hydratujú pleť a zanechávajú ju žiarivejšiu a omladenejšiu. Pôsobí ako hydratačný zábal, ktorého úžasná sviežosť ochladzuje a upokojuje pleť a prináša okamih absolútneho rozmaznávania pleti v pohodlí vášho domova! Maska sa ľahko nanáša a poskytuje magický účinok už za 15 minút.

 

BENEFITY
• Poskytuje 24-hodinovú* hydratáciu po každom použití.
• Obohatené o extrakt z granátového jablka a kyselinu hyalurónovú, ktoré intenzívne hydratujú pleť a zanechávajú ju žiarivejšiu a omladenejšiu.
• Ľahko sa nanáša a poskytuje magický účinok už za 15 minút.

Ako aplikovať

Rozbaľte masku. Opatrne aplikujte masku na dôkladne vyčistenú pleť.

Dbajte na to, aby modrý ochranný film smeroval von.

Uhlaďte masku tak, aby priľnula k pleti.

Odstráňte ochranný film.

Prispôsobte masku kontúram tváre.

Nechajte pôsobiť 15 minút a relaxujte! Masku pomaly zlúpnite od okrajov.

Nevstrebaný zvyšok jemne vmasírujte do pokožky alebo zotrite vatovým tampónom.

Zloženie

967205 3 - Aqua/Water, Propylene Glycol, Glycerin, Alcohol, P-Anisic Acid, Dipotassium Glycyrrhizate, Clyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Hamamelis Virginiana Leaf Water/Witch Hazel Leaf Water, Hydrogenated Starch Hydrp;Ysate, Hydroxyacetophenone, Hydroxyethylcellulose, Limonene, Mannose, Peg-40 Hydrogenated Castor Oil, Phenozyethanol, Potassium Hydroxide, Potassium Sorbate, Punica Granatum Fruit Extract, Pvm/Ma Copolymer, Sodium Benzoate, Sodium Hyaluronate, Sorbic Acid, Xanthan Gum, Parfum/Fragrance (Fil B196424/1)

Z rovnakej produktovej línie