Hydra Bomb textilná maska s kvetmi sakuryHydra Bomb textilná maska s kvetmi sakuryHydra Bomb textilná maska s kvetmi sakury Textilné maskyTextilné maskyTextilné masky

Skin Naturals Hydra Bomb textilná maska s kvetmi sakury

Textilná pleťová maska Garnier Hydra Bomb Sakura obohatená o kyseliny hyaluronovú a výťažok zo sakury pre hydratovanú, žiarivú, a zjednotenú pleť.

Veľkosť
28 g

Informácie o produkte

Nová generácia textilných pleťových masiek s inšpiráciou z Ázie poskytuje pleti dlhodobú hydratáciu po každom použití. Inovatívna ultra tenká textília s hydratačným a rozjasňujúcim zloženímobohateným o výťažok zo sakury a kyselinu hyalurónovú intenzívne hydratuje pleť a obnovuje prirodzené rozžiarenie pleti.

 

PREUKÁZANÁ ÚČINNOSŤ:
Za 15 minút:
Pleť je intenzívne hydratovaná (1)
Pokožka je hladšia a žiarivejšia (2)
Pleť je svieža a zjednotená (2)

Po týždni (3):
Pleť je zdravo rozžiarená
Pleť vyzerá pružnejšie
Zlepšená celková kvalita pleti

 

BENEFITY
• Poskytuje dlouhodobúhydratáciu po každom použití.
• Obohatená o extrakt zo sakury a kyselinu hyaluronovú pre intenzívnu hydratáciu a obnovenie prirodzenej rozžiarenie pleti.

 

(1) Inštrumentálne hodnotenie - 24 subjektov. Sebahodnotenie: 54 subjektov, (2) po jednom použití, (3) po aplikácii 3krát týždenne.

Ako aplikovať

  1. Masku rozložte.
  2. Aplikujte na dôkladne vyčistenú pleť a prispôsobte ju kontúram tváre.
  3. Nechajte pôsobiť 15 minút a relaxujte!
  4. Masku odstráňte a prebytok jemne vmasírujte do pokožky alebo odstráňte vatovým tampónom.

Zloženie

967315 1: Aqua/Water, Propylene Glycol, Glycerin, Prunus Yedoensis Leaf Extract, Peg-40 Hydrogenated Castor Oil, Pvm/Ma Copolymer, Potassium Hydroxide, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Sodium Hyaluronate, P-Anisic Acid, Mannose, Dipotassium Glycyrrhizate, Hydrogenated Starch Hydrolysate, Hydroxyacetophenone, Hydroxyethylcellulose, Xanthan Gum, Butylene Glycol, Phenoxyethanol, Limonene, Parfum/Fragrance (F.I.L B198967/1)