Serum AloeSerum AloeSerum Aloe Serum AloeSerum AloeSerum Aloe Serum AloeSerum AloeSerum Aloe Serum AloeSerum AloeSerum Aloe Serum AloeSerum AloeSerum Aloe Serum AloeSerum AloeSerum Aloe

Skin Naturals Supersérum Hyaluronic Aloe

Supersérum Hyaluronic Aloe obohatené o glycerín, kyselinu hyalurónovú a aloe vera zanecháva pleť hydratovanú, vyplnenú a pružnejšiu.

Veľkosť
30 ml

Informácie o produkte

Prvé sérum od Garnier s obsahom vysokej koncentrácie glycerínu, kyseliny hyalurónovej a aloe vera pre hladšiu, pružnejšiu a pevnejšiu pleť už po prvom použití. Kyselina hyalurónová je schopná viazať až 1000x viac vody, než sama váži. Aloe vera pomáha pokožku osviežiť a upokojiť.

PREUKÁZANÁ ÚČINNOŠT: 
Okamžite: Pleť je hladšia, pružnejšia a pevnejšia. 
Po 1 mesiaci: Pleť je vláčnejšia, žiarivejšia a vyzerá zdravšie. 

Ako aplikovať

Naneste dávku jedného kvapkadla na vyčistenú pleť v oblasti kontúr tváre a očí a jemne vmasírujte. Použite ráno a večer, pokračujte so svojím hydratačným krémom.

Zloženie

INGREDIENTS - 967550 28  AQUA/ WATER, PENTYLENE GLYCOL, GLYCERIN, PEG/PPG/, POLYBUTYLENE, GLYCOL-8/5/3, GLYCERIN, METHYL GLUCETH-20, BUTYLENE GLYCOL, ALOE BARBADENSIS, LEAF JUICE POWDER, PEG-60, HYDROGENATED, CASTOR OIL, CARBOMER, SODIUM HYALURONATE, SODIUM HYDROXYDE, CAPRYLYL GLYCOL, BIOSACCHARIDE GUM-1, MALTODEXTRINE, PARFUM/FRAGRANCE (F.I.L B278147/1).

Environmentálny a spoločenský vplyv

Značka Garnier sa zaväzuje nepretržite zlepšovať vplyv svojich produktov v priebehu celého ich životného cyklu, vrátane fázy výroby a používania, a poskytnúť vám tak transparentný prístup k týmto informáciám.

Celkový environmentálny vplyv

Uhlíková stopa

g(1) na 1 dávku

g na 10mL

Vodná stopa

(2) na 1 dávku

na 10mL

Skóre dopadu je založené na simulovanom použití 1 produktu a 4 náplní

Výrobné podmienky

Vyrobené v Nemecku v zodpovednom závode

Využitie odpadu:

Obnoviteľné zdroje energie:

(3)

Environmentálny vplyv obalu produktu

% kartónu/papiera má certifikát FSC™ alebo PEFC:

(4) (3):

(5) (4) :

Doplniteľné alebo vhodné na viacnásobné použitie:

Spoločenský vplyv produktov

Ingrediencie a súčasti tohto produktu pochádzajú od dodávateľov, ktorí sa zaviazali dodržiavať zásady pracovných noriem OSN .

Objavte našu metódu hodnotenia a všetky aktivity, ktoré podnikáme, aby sme znížili náš vplyv na životné prostredie.

Hyaluronic Aloe Ingredients

HLAVNÉ INGREDIENCIE SÉRA

K intenzívnej a hĺbkovej hydratácii dopomáha kyselina hyalurónová, ktorá je schopná viazať až 1000x viac vody, než sama váži. Jej jedinečné vyplňujúce vlastnosti si poradia aj s jemnými vráskami. Aloe vera osviežuje pleť a vďaka obsahu vitamínu A a E ju tiež regeneruje. K viditeľnej účinnosti pomáha aj glycerín, ktorý pôsobí ako zvlhčovač pokožky, udržiava v nej rovnováhu, a tým zlepšuje celkový vzhľad pleti.

KLINICKY PREUKÁZANÁ ÚČINNOSŤ

Sérum s klinicky preukázanou účinnosťou intenzívne hydratuje pleť už od prvej kvapky. Hydratuje pleť až do hĺbky 10 vrstiev*, posilňuje kožnú bariéru a vypĺňa pleť. Pleť je okamžite hladšia, pružnejšia a pevnejšia.

Hyaluronic Aloe Use