Ošetrujúca dvojfázová micelárna voda pre citlivé očiOšetrujúca dvojfázová micelárna voda pre citlivé očiOšetrujúca dvojfázová micelárna voda pre citlivé oči

Skin Naturals Pečujúca micelárna voda s olejom pre citlivú pleť a oči

Táto micelárna voda obohatená o výťažok z nevädze je špeciálne vyvinutá aj pre veľmi citlivú pleť a oči a pre nositeľov kontaktných šošoviek. Účinne odstraňuje všetky typy make-upu (vrátane vodeodolného) a súčasne čistí, zjemňuje a upokojuje pleť v jednom kroku bez drhnutia.

Veľkosť
400 ml

Informácie o produkte

Garnier prvýkrát predstavuje technológiu Micellar v čistiacej vode s olejom pre veľmi citlivú pleť a oči. Micely sú aktívne čistiace zložky, ktoré na pokožke pôsobia ako magnet na zachytávanie nečistôt, make-upu a kožného mazu bez nutnosti silného drhnutia pleti. Naše osviežujúce zloženie reguluje kožný maz bez vysúšovania pleti.

VÝSLEDOK?
Dokonale čistá a vyvážená pleť bez nutnosti silného drhnutia alebo oplachovania. Dermatologicky a oftalmologicky testované.

BENEFITY 
• Micely sú aktívne čistiace zložky, ktoré na pokožke pôsobia ako magnet na zachytávanie nečistôt, make-upu a kožného mazu bez nutnosti silného drhnutia pleti.
• Dokonale čistá a svieža pleť bez nutnosti silného drhnutia alebo oplachovania.
• Vhodné pre nositeľov kontaktných šošoviek.

Ako aplikovať

Micelárnu vodu s olejom pred použitím jemne pretrepte. Naneste na vatový tampón a očistite tvár, oči a pery. Nie je potrebné žiadne extrémne drhnutie ani oplachovanie.

Zloženie

Aqua / water, cyclopentasiloxane, isohexadecane, centaurea cyanus flower water, potassium phosphate, sodium chloride, arginine, coco-betaine, poloxamer 184, dipotassium phosphate, disodium edta, propanediol, citric acid, hexylene glycol, myrtrimonium bromide, ci 60725 / violet 2, ci 61565 / green 6, linalool, geraniol, limonene, benzyl alcohol, benzyl salicylate, parfum / fragrance

Environmentálny a spoločenský vplyv

Značka Garnier sa zaväzuje nepretržite zlepšovať vplyv svojich produktov v priebehu celého ich životného cyklu, vrátane fázy výroby a používania, a poskytnúť vám tak transparentný prístup k týmto informáciám.

Celkový environmentálny vplyv

Uhlíková stopa

g(1) na 1 dávku

g na 10mL

Vodná stopa

(2) na 1 dávku

na 10mL

Skóre dopadu je založené na simulovanom použití 1 produktu a 4 náplní

Výrobné podmienky

Vyrobené v Poľsku v zodpovednom závode

Využitie odpadu:

Obnoviteľné zdroje energie:

(3)

Environmentálny vplyv obalu produktu

% kartónu/papiera má certifikát FSC™ alebo PEFC:

(4) (3):

(5) (4) :

Doplniteľné alebo vhodné na viacnásobné použitie:

Spoločenský vplyv produktov

Ingrediencie a súčasti tohto produktu pochádzajú od dodávateľov, ktorí sa zaviazali dodržiavať zásady pracovných noriem OSN .

Objavte našu metódu hodnotenia a všetky aktivity, ktoré podnikáme, aby sme znížili náš vplyv na životné prostredie.