Superfood hydratačný krém na ruky s avokádomSuperfood hydratačný krém na ruky s avokádomSuperfood hydratačný krém na ruky s avokádom Superfood hydratačný krém na ruky s avokádom - 2Superfood hydratačný krém na ruky s avokádom - 2Superfood hydratačný krém na ruky s avokádom - 2 Superfood hydratačný krém na ruky s avokádom - 3Superfood hydratačný krém na ruky s avokádom - 3Superfood hydratačný krém na ruky s avokádom - 3 Superfood hydratačný krém na ruky s avokádom - 7Superfood hydratačný krém na ruky s avokádom - 7Superfood hydratačný krém na ruky s avokádom - 7 Superfood hydratačný krém na ruky s avokádom - 9Superfood hydratačný krém na ruky s avokádom - 9Superfood hydratačný krém na ruky s avokádom - 9

Garnier Body Superfood krém na ruky s avokádom

Superfood hydratačný krém na ruky s avokádom a omega-6. Bez ingrediencií živočíšneho pôvodu alebo odvodených vedľajších produktov. Na suché až veľmi suché ruky.

Veľkosť
75 ml

Informácie o produkte

Superfood hydratačný krém na ruky s avokádom a omega-6. Bez ingrediencií živočíšneho pôvodu alebo odvodených vedľajších produktov. Na suché až veľmi suché ruky. Krém odoláva umývaniu rúk. Hydratuje až na 48 hodín.

Ako aplikovať

Otvorte tubu, stlačte ju a krém vmasírujte do pokožky rúk.

Zloženie

967612 01 : AQUA / WATER - GLYCERIN - CETEARYL ALCOHOL - GLYCERYL STEARATE - BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER / SHEA BUTTER - GLYCERYL STEARATE SE - HELIANTHUS ANNUUS SEED OIL / SUNFLOWER SEED OIL - ROSMARINUS OFFICINALIS LEAF EXTRACT /ROSEMARY LEAF EXTRACT - PERSEA GRATISSIMA OIL / AVOCADO OIL - SODIUM POLYACRYLATE - CAPRYLYL GLYCOL - CITRIC ACID - TOCOPHEROL - BENZYL ALCOHOL - PARFUM / FRAGRANCE. (F. I .L . Z70014504/1).

Environmentálny a spoločenský vplyv

Značka Garnier sa zaväzuje nepretržite zlepšovať vplyv svojich produktov v priebehu celého ich životného cyklu, vrátane fázy výroby a používania, a poskytnúť vám tak transparentný prístup k týmto informáciám.

Celkový environmentálny vplyv

Uhlíková stopa

g(1) na 1 dávku

g na 10mL

Vodná stopa

(2) na 1 dávku

na 10mL

Skóre dopadu je založené na simulovanom použití 1 produktu a 4 náplní

Výrobné podmienky

Vyrobené v Nemecku v zodpovednom závode

Využitie odpadu:

Obnoviteľné zdroje energie:

(3)

Environmentálny vplyv obalu produktu

% kartónu/papiera má certifikát FSC™ alebo PEFC:

(4) (3):

(5) (4) :

Doplniteľné alebo vhodné na viacnásobné použitie:

Spoločenský vplyv produktov

Ingrediencie a súčasti tohto produktu pochádzajú od dodávateľov, ktorí sa zaviazali dodržiavať zásady pracovných noriem OSN .

Objavte našu metódu hodnotenia a všetky aktivity, ktoré podnikáme, aby sme znížili náš vplyv na životné prostredie.