DensifyDensifyDensify

Fructis Fructis Densify balzám

Obohatené o extrakt z granátového jablka pre plnšie a hustejšie vlasy. Bez parabénov.

Veľkosť
200ml

Informácie o produkte

Kondicionér Garnier Fructis Densify kombinuje prírodný extrakt z granátového jablka s prelomovou molekulou, ktorá preniká hlboko do vlasových vlákien, vypĺňa ich a dodáva vlasom trvajúcu hustotu bez pocitu zaťaženia.

 

VÝSLEDOK:
Vlasy sú krásne hustejšie*, plnšie, zdravšie a silnejšie.

 

*Praktický test: šampón + kondicionér po 5 aplikáciách

Ako aplikovať

Aplikujte do dlane množstvo produktu približne vo veľkosti malej mince, vmasírujte do dlane a následne naneste na dĺžky a končeky mokrých vlasov. Nechajte kondicionér pôsobiť 1-2 minúty a potom ho dôkladne opláchnite studenou vodou.

Zloženie

1149716 A - Zloženie: A Qu A / Water, Cetea Ry L Alcohol, Behentrimonium Chloride, Parfum / Fragrance, Aminopropyltriethoxysilane, Starch Acetate, Niacinamide, Lacti C Aci D, S A Cchar Um Officinarum Extract / Sugar Cane Extract, Hydroxyethylcellulose, Chlorhexidine Digluconate, Camellia Sinensis Leaf Extract, Benzyl Alcohol, Linalool, Punicagranatumextract, I S O P R O P Y L A L C O H O L, 2-Oleamido-1, 3-Octadecanediol, Pyrus Malus Extract /Applefruitextract, Pyridoxine Hcl, Cetylesters, Citric Acid, Citrus Medica Limonum Peel Extract / Lemon Peel Extract, Hexylcinnamal, Amylcinnamal. (F. I. L C163595/2)