Fructis Anti Dandruff čistiaci šampón na všetky typy vlasov s lupinamiFructis Anti Dandruff čistiaci šampón na všetky typy vlasov s lupinamiFructis Anti Dandruff čistiaci šampón na všetky typy vlasov s lupinami Fructis Anti Dandruff čistiaci šampón na všetky typy vlasov s lupinami - 2Fructis Anti Dandruff čistiaci šampón na všetky typy vlasov s lupinami - 2Fructis Anti Dandruff čistiaci šampón na všetky typy vlasov s lupinami - 2 Fructis Anti Dandruff čistiaci šampón na všetky typy vlasov s lupinami - 4Fructis Anti Dandruff čistiaci šampón na všetky typy vlasov s lupinami - 4Fructis Anti Dandruff čistiaci šampón na všetky typy vlasov s lupinami - 4 Piroctone OlaminePiroctone OlaminePiroctone Olamine Fructis Antidandruff čistiaci šampón na všetky typy vlasov s lupinami - 3Fructis Antidandruff čistiaci šampón na všetky typy vlasov s lupinami - 3Fructis Antidandruff čistiaci šampón na všetky typy vlasov s lupinami - 3 Anti Dandruff šampónAnti Dandruff šampónAnti Dandruff šampón

Fructis Anti Dandruff Čistiaci šampón na všetky typy vlasov s lupinami

Šampón obohatený o piroctone olamine a čajovníkový olej eliminuje lupiny a čistí pokožku hlavy, aby mohla opäť dýchať.

Veľkosť
250 ml

Informácie o produkte

Šampón obohatený o piroctone olamine a čajovníkový olej eliminuje lupiny a čistí pokožku hlavy, aby mohla opäť dýchať. Bez silikónov pre vlasy prirodzené na dotyk. Dermatologicky testované. Cruelty Free International. Vegánske zloženie.

Táto fľaša má budúcnosť, prosíme trieďte odpad.
Pokyny sa môžu lokálne líšiť.


Pre viac informacií o správnom triedení kozmetických obalov navštívte www.triedimeprekrasu.sk

Ako aplikovať

V prípade zasiahnutia očí ich okamžite dôkladne vypláchnite.

Zloženie

AQUA / WATER, SODIUM LAURETH SULFATE, CITRIC ACID, COCAMIDOPROPYL BETAINE, SODIUM HYDROXIDE, SODIUM CHLORIDE, MELALEUCA ALTERNIFOLIA LEAF OIL / TEA TREE LEAF OIL, PPG-5-CETETH-20, POLYQUATERNIUM-10, HEXYLENE GLYCOL, SODIUM BENZOATE, SALICYLIC ACID, PIROCTONE OLAMINE, LINALOOL, LIMONENE, CITRONELLOL, HEXYL CINNAMAL, PARFUM / FRAGRANCE

Environmentálny a spoločenský vplyv

Značka Garnier sa zaväzuje nepretržite zlepšovať vplyv svojich produktov v priebehu celého ich životného cyklu, vrátane fázy výroby a používania, a poskytnúť vám tak transparentný prístup k týmto informáciám.

Celkový environmentálny vplyv

Uhlíková stopa

g(1) na 1 dávku

g na 10mL

Vodná stopa

(2) na 1 dávku

na 10mL

Skóre dopadu je založené na simulovanom použití 1 produktu a 4 náplní

Výrobné podmienky

Vyrobené v Taliansku v zodpovednom závode

Využitie odpadu:

Obnoviteľné zdroje energie:

(3)

Environmentálny vplyv obalu produktu

% kartónu/papiera má certifikát FSC™ alebo PEFC:

(4) (3):

(5) (4) :

Doplniteľné alebo vhodné na viacnásobné použitie:

Spoločenský vplyv produktov

Ingrediencie a súčasti tohto produktu pochádzajú od dodávateľov, ktorí sa zaviazali dodržiavať zásady pracovných noriem OSN .

Objavte našu metódu hodnotenia a všetky aktivity, ktoré podnikáme, aby sme znížili náš vplyv na životné prostredie.