Hydra Bomb textilná očná maska s kokosovou vodouHydra Bomb textilná očná maska s kokosovou vodouHydra Bomb textilná očná maska s kokosovou vodou Textilné maskyTextilné maskyTextilné masky Textilné maskyTextilné maskyTextilné masky

Skin Naturals Hydra Bomb textilná očná maska s kokosovou vodou

Vyhladzujúca očná maska je obohatená o kokosovú vodu a kyselinu hyalurónovú. Intenzívne hydratuje a vyhladzuje jemné vrásky a pomáha redukovať vačky a kruhy pod očami. Očná oblasť vyzerá mladšie a sviežejšie.

Veľkosť
6 g

Informácie o produkte

Textilná pleťová maska pre unavené oči s prvými známkami starnutia. Zloženie obohatené o kokosovú vodu a kyselinu hyalurónovú zanechá Vašu pleť pevnejšiu a revitalizovanú.

Ako aplikovať

1. Vyberte masku z obalu.
2. Aplikujte na dôkladne vyčistenú pleť a uhlaďte ju tak, aby dokonale priľnula k pleti v oblasti očného okolia.
3. Nechajte pôsobiť 15 minút a potom masku odstráňte.
4. Prebytok jemne vmasírujte do pokožky alebo ho odstráňte vatovým tampónom.
Pre dosiahnutie chladivého efektu uchovávajte masku v chladničke.

Zloženie

Aqua / Water, Propylene Glycol, Glycerin,Camellia Sinensis Leaf Extract, Pvm/Ma Copolymer, Potassium, Hydroxide, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Sodium Hyaluronate, P-Anisic Acid,Mannose, Cocos Nucifera Fruit Juice / Coconut Fruit, Juice, Dipotassium Glycyrrhizate, Hydrogenated Starch Hydrolysate, Hydroxyacetophenone, Hydroxyethylcellulose, Citric Acid, Xanthan Gum, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Phenoxyethanol.