Hydra Bomb noční textilní maska SkinActive

Nočná textilná pleťová maska ​​Garnier® Hydra Bomb s hydratačnou formulou obohatenou o kyselinu hyalurónovú, vodu z hlbín mora a nevädzu. Vypĺňa a regeneruje pleť.

32ml

Informácie o produkte

Nočná textilná pletová maska Hydra Bomb je určená pre unavenú a citlivú pleť. Vyzerá vaša pokožka unavene a potrebuje chvíľku odpočinku? Doprajte jej relax!

Textilnú masku s revolučnou technológiou (priamo z Ázie) aplikujte pred spaním, aby ste pleti dodali hydratačnú bombu už za 15 minút! Táto jedinečná textilná maska je naplnená hydratačným sérom obohateným o kyselinu hyalurónovú, vodu z hlbín mora a nevädzu pre vyplnenie a regeneráciu pleti. Pôsobí ako hydratačný zábal, ktorý vašej pleti poskytne 24-hodinovú hydratáciu.

Ľahká aplikácia. Vhodné pre citlivú pleť.

Ako aplikovať

1. Rozbaľte masku večer pred spaním. Jemne aplikujte na čistú tvár tak, že ochranný modrý film bude viditeľný na vonkajšej strane.
2. Odstráňte modrý ochranný film. Prispôsobte masku kontúram tváre.
3. Nechajte pôsobiť 15 minút a odoberte.
4. Nevstrebaný zvyšok jemne vmasírujte do pokožky, použite ho na krk alebo zotrite vatovým tampónom.

UPOZORNENIE: Nespite s maskou na tvári.

Zloženie

967456 03 - Zloženie: Aqua / Water, Propylene Glycol, Glycerin, Arginine, Centaurea Cyanus Flower Water, Citric Acid, Coco-Betaine, Dipotassium Glycyrrhizate, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Hydrogenated Starch Hydrolysate, Hydroxyacetophenone, Hydroxyethylcellulose, Lavandula Hybrida Oil, Limonene, Mannose, Maris Aqua / Sea Water, P-Anisic Acid, Peg-40 Hydrogenated Castor Oil, Phenoxyethanol, Potassium Hydroxide, Propanediol, Pvm/Ma Copolymer, Sodium Hyaluronate, Xanthan Gum, Parfum / Fragrance (F.I.L C235660/1).