Hyaluronic Aloe čistiaci gélHyaluronic Aloe čistiaci gélHyaluronic Aloe čistiaci gél Aloe Vera GelAloe Vera GelAloe Vera Gel

Skin Naturals Hyaluronic Aloe hydratačný čistiaci gél

Botanický hydratačný čistiaci gél s aloe vera jemne odstraňuje prebytočný kožný maz a nečistoty a zanecháva pleť dokonale čistú, sviežu a hydratovanú.

Veľkosť
200 ml

Informácie o produkte

Čistiaci hydratačný gél Garnier Botanical s aloe vera predstavuje novú generáciu čistenia pleti s 96 % prírodným zložením. Obohatené o aloe vera, ktoré je známe svojimi hydratačnými účinkami. Jemne, ale účinne zbavuje pleť nežiaduceho mazu a nečistôt a zanecháva pleť dokonale čistú, sviežu a hydratovanú.

NÁŠ ZÁVÄZOK:

Tento produkt je vhodný pre citlivú pokožku a obsahuje 96 % zložiek prírodného pôvodu. Zvyšné 4 % sú zložky, ktoré zaručujú senzorickosť a zachovanie nášho produktu. Neobsahuje parabény, silikóny ani umelé farbivá.

BENEFITY

• 96 % zložiek prírodného pôvodu.
• Obohatené o aloe vera, ktoré je známe svojimi čistiacimi účinkami.
• Jemne, ale účinne zbavuje pleť nežiaduceho mazu a nečistôt a zanecháva pleť dokonale čistú, sviežu a vyváženú.
• Neobsahuje parabény, silikóny ani umelé farbivá.

 

Ako aplikovať

Naneste na mokrú tvár a jemne masírujte. Dôkladne opláchnite. Pre dosiahnutie najlepších výsledkov použite pleťovú vodu Garnier s aloe vera. V prípade podráždenia znížte frekvenciu používania. Vyhnite sa oblasti očí. V prípade kontaktu s očami okamžite vypláchnite.

Zloženie

Zloženie – 967255 11: Aqua / Water, Coco-Glucoside, Sodium Lauryl Sulfate, Glycerin Sodium Chloride, Aloe Barbadensis Leaf, Juice Powder, Vitis Vinifera Fruit Water/Grape Fruit Water, Sodium Hydroxide, Citric Acid, Pentylene Glycol, Salicylic Acid, Parfum / Fragrance (F.I.L. B195655/2)

Environmentálny a spoločenský vplyv

Značka Garnier sa zaväzuje nepretržite zlepšovať vplyv svojich produktov v priebehu celého ich životného cyklu, vrátane fázy výroby a používania, a poskytnúť vám tak transparentný prístup k týmto informáciám.

Celkový environmentálny vplyv

Uhlíková stopa

g(1) na 1 dávku

g na 10mL

Vodná stopa

(2) na 1 dávku

na 10mL

Skóre dopadu je založené na simulovanom použití 1 produktu a 4 náplní

Výrobné podmienky

Vyrobené v Poľsku v zodpovednom závode

Využitie odpadu:

Obnoviteľné zdroje energie:

(3)

Environmentálny vplyv obalu produktu

% kartónu/papiera má certifikát FSC™ alebo PEFC:

(4) (3):

(5) (4) :

Doplniteľné alebo vhodné na viacnásobné použitie:

Spoločenský vplyv produktov

Ingrediencie a súčasti tohto produktu pochádzajú od dodávateľov, ktorí sa zaviazali dodržiavať zásady pracovných noriem OSN .

Objavte našu metódu hodnotenia a všetky aktivity, ktoré podnikáme, aby sme znížili náš vplyv na životné prostredie.