Hyaluronic Aloe vyplňujúci tonikumHyaluronic Aloe vyplňujúci tonikumHyaluronic Aloe vyplňujúci tonikum Aloe Vera TonicumAloe Vera TonicumAloe Vera Tonicum

Skin Naturals Naturals Botanical hydratačná pleťová voda s aloe vera

Hyaluronic Aloe hydratační pleťová voda zbaví pokožku zvyšných nečistôt, a zároveň ju jemne tonizuje. S kyselinou hyalurónovou a aloe vera u súčasne krásne hydratuje a osviežuje.

Veľkosť
200 ml

Informácie o produkte

Hydratačná pleťová voda Garnier Botanical s aloe vera predstavuje novú generáciu tonizovania pleti s 96 % prírodným zložením. Obohatené o aloe vera, ktoré je známe svojimi hydratačnými účinkami. Jemne, ale účinne tonizuje pokožku, odstraňuje zvyšky make-upu a zanecháva vašu pleť dokonale čistú, sviežu a vyváženú.

NÁŠ ZÁVÄZOK:

Tento produkt je vhodný pre citlivú pokožku a obsahuje 96 % zložiek prírodného pôvodu. Zvyšné 4 % sú zložky, ktoré zaručujú senzorickosť a zachovanie nášho produktu. Neobsahuje parabény, silikóny ani umelé farbivá.

BENEFITY

• 96 % zložiek prírodného pôvodu.
• Obohatené o aloe vera, ktoré je známe svojimi hydratačnými účinkami.
• Jemne, ale účinne tonizuje pokožku, odstraňuje zvyšky make-upu a zanecháva vašu pleť dokonale čistú, sviežu a hydratovanú.
• Neobsahuje parabény, silikóny ani umelé farbivá.

Ako aplikovať

Pre vyčistenie a tonizáciu pleti naneste pleťovú vodu na vatový tampón a jemne utrite tvár, oči a krk. Pre dosiahnutie najlepších výsledkov následne použite denný krém Garnier s aloe vera.

Zloženie

Zloženie – 967271 10: Aqua / Water, Alcohol Denat., Glycerin, Aloe Barbadensis Leaf, Juice Powder, Vitis Vinifera Fruit Water / Grape Fruit Water, Sodium Hydroxide, Sodium Phytate, Caprylyl / Capryl Glucoside, Salicylic Acid, Parfum / Fragrance, (F.I.L. B198916/1)

Environmentálny a spoločenský vplyv

Značka Garnier sa zaväzuje nepretržite zlepšovať vplyv svojich produktov v priebehu celého ich životného cyklu, vrátane fázy výroby a používania, a poskytnúť vám tak transparentný prístup k týmto informáciám.

Celkový environmentálny vplyv

Uhlíková stopa

g(1) na 1 dávku

g na 10mL

Vodná stopa

(2) na 1 dávku

na 10mL

Skóre dopadu je založené na simulovanom použití 1 produktu a 4 náplní

Výrobné podmienky

Vyrobené v Poľsku v zodpovednom závode

Využitie odpadu:

Obnoviteľné zdroje energie:

(3)

Environmentálny vplyv obalu produktu

% kartónu/papiera má certifikát FSC™ alebo PEFC:

(4) (3):

(5) (4) :

Doplniteľné alebo vhodné na viacnásobné použitie:

Spoločenský vplyv produktov

Ingrediencie a súčasti tohto produktu pochádzajú od dodávateľov, ktorí sa zaviazali dodržiavať zásady pracovných noriem OSN .

Objavte našu metódu hodnotenia a všetky aktivity, ktoré podnikáme, aby sme znížili náš vplyv na životné prostredie.