Pure Active Intensive 3 v 1 čistící gel, peeling, maska ​​s aktivním uhlím SkinActive

Ztratili jste se v množství pleťových masek a čisticích produktů? Už nehledejte a vyzkoušejte Garnier Pure Active 3 v 1 - čistící gel, peeling a masku s aktivním uhlím. uhlím.

150ml

Informácie o produkte

Tento inovatívny produkt možno použiť ako čistiaci gél, peeling a masku pre viditeľnú redukciu aj tých najodolnejších čiernych bodiek a na zabránenie ich opätovného výskytu.

1. Čistiaci gél: koncentrovaný v aktívnej kyseline salicylovej pre intenzívne čistenie pleti.
2. Peeling: obsahuje prírodné exfoliačné častice, ktoré uvoľňujú póry a viditeľne redukujú čierne bodky.
3. Maska: obohatená o ultra absorbujúce rastlinné uhlie a výťažok z čučoriedok, ktoré neutralizujú nežiaduci lesk a zanechávajú jemnú a hladkú pleť.

BENEFITY

• Kyselina salicylová intenzívne čistí pleť.
• Obsahuje prírodné exfoliačné častice, ktoré uvoľňujú póry a viditeľne redukujú čierne bodky.
• Obohatené o ultra absorbujúce rastlinné uhlie a výťažok z čučoriedok, ktoré neutralizujú nežiaduci lesk a zanechávajú jemnú a hladkú pleť..

*2-týždňový účinok po 4 týždňoch používania. **Sebahodnotenie, 51 subjektov, 4 týždne

Ako aplikovať

1. Gél: Používajte denne na mokrú tvár. Masírujte a následne opláchnite vodou. 2. Peeling: Používajte denne, masírujte krúživými pohybmi a sústreďte sa na T-zónu (čelo, nos a brada). Opláchnite vodou. 3. Maska: Používajte 2 až 3-krát týždenne. Nechajte uschnúť 5 minút. Opláchnite vodou. Zabráňte kontaktu s očami. V prípade kontaktu s očami okamžite vypláchnite.

Zloženie

967132 11 - Zloženie: Aqua / Water, Kaolin, Glycerin, Butylene Glycol, Zea Mays Starch / Corn Starch, Decyl Glucoside, Ci 77499 / Iron Oxides Ci 77499 / Iron Oxides, Perlite, Sodium Laureth Sulfate, Peg-7 Glyceryl, Cocoate, Carrageenan, Charcoal Powder, Citric Acid, Phenoxyethanol, Polyglycerin-10, Polyglyceryl-10, Myristate, Polyglyceryl-10Stearate, Propylene , Glycol, Pumice, Salicylic Acid, Sodium Dehydroacetate, Sodium Hydroxide, Salicylic Acid, Sodium Dehydroacetate, Sodium Hydroxide, Sorbitol, Tetrasodium Edta, Tocopherol, Vaccinium Myrtillus Fruit Extract, Xanthan Gum, Zinc Gluconate, Parfum / Fragrance. (F.I.L B182925/1).