Znovupoužiteľné odličovacie tampónyZnovupoužiteľné odličovacie tampónyZnovupoužiteľné odličovacie tampóny Znovupoužiteľné odličovacie tampónyZnovupoužiteľné odličovacie tampónyZnovupoužiteľné odličovacie tampóny Znovupoužiteľné odličovacie tampónyZnovupoužiteľné odličovacie tampónyZnovupoužiteľné odličovacie tampóny Znovupoužiteľné odličovacie tampónyZnovupoužiteľné odličovacie tampónyZnovupoužiteľné odličovacie tampóny

Skin Naturals Znovupoužiteľné odličovacie tampóny od Garnier

Znovupoužiteľné odličovacie tampóny z mikrovlákna, spolu s micelárnou vodou od Garnier, zbavujú pleť nečistôt a odstraňujú make-up.

Veľkosť
3ks

Informácie o produkte

Odličovacie tampóny z mikrovlákna určené na opätovné použitie spolu s micelárnou vodou odstraňujú make-up a čistia pleť bez drhnutia. Vhodné na tvár, oči a pery. Ultra jemné. Hypoalergénne.

Ako aplikovať

  1. Počet odličovacích tampónov potrebných na vyčistenie pleti závisí od typu naneseného make-upu.
  2. Na Eco Pad aplikujte micelárnu vodu Garnier a nechajte ho nasiaknuť.
  3. Pery a oči: niekoľko sekúnd pridržte Eco Pad na požadovanom mieste a následne líčenie zotrite malými krúživými pohybmi. Tvár: krúživými pohybmi šetrne zotrite make-up z pleti.
  4. Po každom použití umyte odličovací tampón teplou vodou a nechajte uschnúť. Pre dôkladnejšie vyčistenie vyperte v práčke spolu s oblečením. 

Zloženie