Micellar micelární voda pro smíšenou a mastnou pleť Micellar

Micelární voda all in 1 pro mastnou až smíšenou pleť odstraňuje make-up, myje a čistí pokožku obličeje, očí i rtů v jednom kroku.

400ml

Informácie o produkte

Garnier po prvýkrát predstavuje technológiu Micellar v jednom all-in-one čistiacom produkte pre zmiešanú až mastnú pleť. Micely sú aktívne čistiace zložky, ktoré na pokožke pôsobia ako magnet na zachytávanie nečistôt, make-upu a kožného mazu bez nutnosti silného drhnutia pleti. Naše osviežujúce zloženie reguluje kožný maz bez vysušovania pleti. VÝSLEDOK? Dokonale čistá a svieža pleť bez drhnutia alebo oplachovania. Dermatologicky a oftalmologicky testované.

 

BENEFITY
• Micely sú aktívne čistiace zložky, ktoré na pokožke pôsobia ako magnet na zachytávanie nečistôt, make-upu a kožného mazu bez nutnosti silného drhnutia pleti.
• Dokonale čistá a svieža pleť bez nutnosti silného drhnutia alebo oplachovania.
• Upokojujúce zloženie bez parfémov je vhodné pre všetky typy pleti, dokonca aj pre citlivú.

Ako aplikovať

Naneste micelárnu vodu na vatový tampón a očistite tvár, oči a pery. Nie je potrebné žiadne extrémne drhnutie ani oplachovanie.

Zloženie

695957 8 - Zloženie: Aqua / Water, Hexylene Glycol, Glycerin, Alcohol Denat., Poloxamer 184, Polyaminopropyl Biguanide, Disodium Cocoamphodiacetate, Disodium Edta. (B172462/1).