Skin Naturals dvojfázová micelárna voda all-in-1Skin Naturals dvojfázová micelárna voda all-in-1Skin Naturals dvojfázová micelárna voda all-in-1 Dvojfázová micelárna voda 3v1 100 mlDvojfázová micelárna voda 3v1 100 mlDvojfázová micelárna voda 3v1 100 ml

Skin Naturals Dvojfázová micelárna voda 3v1 Dvojfázová micelárna voda 3v1

Vďaka zloženiu obohatenému o micely a odličovacie oleje, odstraňuje dvojfázová micelárna voda všetky typy mejkapu, eliminuje nečistoty a upokojuje pleť jedným ťahom. 
 

Veľkosť

Informácie o produkte

Micelárna voda s olejom predstavuje účinný a ľahko použiteľný produkt, ktorý pleť vyčistí a zbaví ju všetkých druhov make-upu, vrátane vodeodolného a dlhotrvajúceho. Je vhodná pre všetky typy pleti, vrátane citlivej. V čom je iná? Micelárna voda s olejom má dvojfázové zloženie, ktoré čistia, upokojuje a odstraňuje všetky typy make-upu z tváre, očí a pier v jednom kroku bez nutnosti oplachovania.

AKO TO FUNGUJE?
Micelárna voda s olejom predstavuje novú generáciu čistiacich produktov s dvojfázovou receptúrou obohatenú o micely a arganový olej pre vyčistenie pleti a odstránenie make-upu. Micely sú aktívne čistiace zložky, ktoré na pokožke pôsobia ako magnet na zachytávanie nečistôt, make-upu a kožného mazu bez nutnosti silného drhnutia pleti. Stačí zatriasť a dve fázy sú pripravené odstrániť všetky typy make-upu.

VÝSLEDOK?
Ultra jemná, vyživená a dokonale čistá pleť bez nutnosti silného drhnutia alebo oplachovanie.

BENEFITY 
• Vhodná pre všetky typy pleti, vrátane citlivej.
• Micely sú aktívne čistiace zložky, ktoré na pokožke pôsobia ako magnet na zachytávanie nečistôt, make-upu a kožného mazu bez nutnosti silného drhnutia pleti.

Ako aplikovať

Micelárnu vodu s olejom pred použitím jemne pretrepte. Naneste na vatový tampón a očistite tvár, oči a pery. Nie je potrebné žiadne extrémne drhnutie ani oplachovanie.

Zloženie

967054 2 - Zloženie: Aqua / Water, Cyclopentasiloxane, Isohexadecane, Argania, Spinosa Oil / Argania Spinosa Kernel Oil, Benzyl Alcohol, Benzyl Salicylate, Butyl, Methoxydibenzoylmethane, Ci 60725 / Violet 2, Decyl Glucoside, Dipotassium, Phosphate, Disodium Edta, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Ethylhexyl Salicylate,Geraniol, Haematococcus Pluvialis / Haematococcus Pluvialis Extract, Hexylene Glycol, Limonene, Linalool, Pentaerythrityl Tetra-Di-T-Butyl, Hydroxyhydrocinnamate,, Polyaminopropyl Biguanide, Potassium Phosphate, Sodium Chloride,Parfum / Fragrance. (F.I.L. B176670/1).

Environmentálny a spoločenský vplyv

Značka Garnier sa zaväzuje nepretržite zlepšovať vplyv svojich produktov v priebehu celého ich životného cyklu, vrátane fázy výroby a používania, a poskytnúť vám tak transparentný prístup k týmto informáciám.

Celkový environmentálny vplyv

Uhlíková stopa

g(1) na 1 dávku

g na 10mL

Vodná stopa

(2) na 1 dávku

na 10mL

Skóre dopadu je založené na simulovanom použití 1 produktu a 4 náplní

Výrobné podmienky

Vyrobené v Poľsku v zodpovednom závode

Využitie odpadu:

Obnoviteľné zdroje energie:

(3)

Environmentálny vplyv obalu produktu

% kartónu/papiera má certifikát FSC™ alebo PEFC:

(4) (3):

(5) (4) :

Doplniteľné alebo vhodné na viacnásobné použitie:

Spoločenský vplyv produktov

Ingrediencie a súčasti tohto produktu pochádzajú od dodávateľov, ktorí sa zaviazali dodržiavať zásady pracovných noriem OSN .

Objavte našu metódu hodnotenia a všetky aktivity, ktoré podnikáme, aby sme znížili náš vplyv na životné prostredie.