Fructis Anti Dandruff Citrus šampón na mastné vlasy s lupinamiFructis Anti Dandruff Citrus šampón na mastné vlasy s lupinamiFructis Anti Dandruff Citrus šampón na mastné vlasy s lupinami Fructis Anti Dandruff Citrus šampón na mastné vlasy s lupinami - 2Fructis Anti Dandruff Citrus šampón na mastné vlasy s lupinami - 2Fructis Anti Dandruff Citrus šampón na mastné vlasy s lupinami - 2 Fructis Anti Dandruff Citrus šampón na mastné vlasy s lupinami - 4Fructis Anti Dandruff Citrus šampón na mastné vlasy s lupinami - 4Fructis Anti Dandruff Citrus šampón na mastné vlasy s lupinami - 4 Piroctone OlaminePiroctone OlaminePiroctone Olamine Fructis Anti Dandruff Citrus šampón na mastné vlasy s lupinami - 3Fructis Anti Dandruff Citrus šampón na mastné vlasy s lupinami - 3Fructis Anti Dandruff Citrus šampón na mastné vlasy s lupinami - 3 Anti Dandruff šampónAnti Dandruff šampónAnti Dandruff šampón

Fructis Anti Dandruff Citrus šampón na mastné vlasy s lupinami

Šampón obohatený o piroctone olamine a výťažok z citróna eliminuje lupiny z pokožky hlavy.

Veľkosť
250 ml

Informácie o produkte

Citrusový šampón čistí a osviežuje vlasy, upokojuje podráždenú a svrbivú pokožku hlavy a eliminuje lupy. Bez silikónov pre vlasy prirodzené na dotyk. Dermatologicky testované. Cruelty Free International. Vegánske zloženie.

Táto fľaša má budúcnosť, prosíme trieďte odpad.
Pokyny sa môžu lokálne líšiť.


Pre viac informacií o správnom triedení kozmetických obalov navštívte www.triedimeprekrasu.sk

Ako aplikovať

V prípade zasiahnutia očí ich okamžite dôkladne vypláchnite.

Zloženie

AQUA / WATER, SODIUM LAURETH SULFATE, CITRIC ACID, COCAMIDOPROPYL BETAINE, SODIUM HYDROXIDE, SODIUM CHLORIDE, CITRUS LIMON PEEL OIL / LEMON PEEL OIL, PPG-5-CETETH-20, POLYQUATERNIUM-10, HEXYLENE GLYCOL, SODIUM BENZOATE, SALICYLIC ACID, PIROCTONE OLAMINE, LINALOOL, LIMONENE, CITRONELLOL, HEXYL CINNAMAL, PARFUM / FRAGRANCE

Environmentálny a spoločenský vplyv

Značka Garnier sa zaväzuje nepretržite zlepšovať vplyv svojich produktov v priebehu celého ich životného cyklu, vrátane fázy výroby a používania, a poskytnúť vám tak transparentný prístup k týmto informáciám.

Celkový environmentálny vplyv

Uhlíková stopa

g(1) na 1 dávku

g na 10mL

Vodná stopa

(2) na 1 dávku

na 10mL

Skóre dopadu je založené na simulovanom použití 1 produktu a 4 náplní

Výrobné podmienky

Vyrobené v Taliansku v zodpovednom závode

Využitie odpadu:

Obnoviteľné zdroje energie:

(3)

Environmentálny vplyv obalu produktu

% kartónu/papiera má certifikát FSC™ alebo PEFC:

(4) (3):

(5) (4) :

Doplniteľné alebo vhodné na viacnásobné použitie:

Spoločenský vplyv produktov

Ingrediencie a súčasti tohto produktu pochádzajú od dodávateľov, ktorí sa zaviazali dodržiavať zásady pracovných noriem OSN .

Objavte našu metódu hodnotenia a všetky aktivity, ktoré podnikáme, aby sme znížili náš vplyv na životné prostredie.