Najrýchlejšia rutina v starostlivosti o pokožku

Tajomstvom každého dobrého zvyku je nájsť to, čo funguje pre vás a držať sa toho. Rovnako je to aj v starostlivosti o telo. Samozrejme, že sa to ľahšie povie, ako robí, preto je kľúčové práve začlenenie do vašej dennej rutiny. Ak odkladáte starostlivosť o pleť len na zvláštne príležitosti, možno zistíte, že to nestačí alebo že sa to dokonca vôbec nestane, aj keď ste mali tie najlepšie úmysly. To, čo potrebujete, je vytvoriť si rutinu v starostlivosti o telo, ktorá je reálna a dosiahnuteľná aj počas rušných dní. Môžete tak urobiť pomocou niekoľkých účinných produktov, ktoré sme pre vás vybrali. Postupujte podľa týchto jednoduchých tipov pre starostlivosť o telo a získajte hladšiu a zdravšiu pokožku.

1. Pri sprchovaní začnite s čistením, výživou a exfoliáciou pokožky
Väčšina z nás sa ráno ponáhľa, takže je dôležité ušetriť čo najviac času! Aby bola vaša starostlivosť o telo čo možno najefektívnejšia, pustite sa do exfoliácie vašej pokožky ešte v sprche. Kvalitný telový peeling, ako je Ultimate Beauty Oil Scrub, vyčistí póry, odstráni odumreté kožné bunky a rozjasní vašu pokožku. Po tejto procedúre bude pokožka vášho tela jemná, hladká, svieža a perfektne čistá!

2. Pokračujte s vašou bežnou starostlivosťou o telo
Po sprche je najvyšší čas obliecť sa a vyraziť. Tesne predtým, ako opustíte kúpeľňu, ešte aplikujte vyživujúce telové mlieko, ktoré vašej pokožke zaistí komfort počas celého dňa. Telové mlieko Intensive 7 Days Shea Butter Repairing Lotion umožňuje rýchlu aplikáciu a okamžite sa vstrebáva do pokožky, takže pred obliekaním nemusíte čakať. Udržuje vašu pleť jemnú, pružnú a sviežu po celý deň a nádherne vonia!

3. Starostlivosť o telo počas dňa
Nemyslite si, že starostlivosť o telo je striktne domáca záležitosť. Počas celého dňa, dokonca aj v práci, sa o svoje telo môžete starať pomocou telových produktov, ktoré sa pohodlne zmestia do kabelky. Rovnaký tip platí aj pre účinnú starostlivosť o pery v prípade, že nemáte času nazvyš.

4. Zamerajte sa na oblasti, kde je vaša pokožka najsuchšia
Či už máte všeobecne suchú pokožku alebo trpíte len na určité suché miesta, ktoré vyžadujú osobitnú pozornosť, budete musieť vašej pokožke dodať extra hydratáciu. Raz alebo dvakrát týždenne aplikujte produkt s ultrazjemňujúcimi a vyhladzujúcimi zložkami. Čas, ktorý strávite starostlivosťou o problematické suché miesta, je takmer nepostrehnuteľný, ale vaša pokožka to rozhodne ocení.

Ak sa zásobíte niekoľkými kľúčovými produktmi, ktoré budete pravidelne používať, zistíte, že starostlivosť o telo nie je práca na plný úväzok!

Selfie Skin Coach

Zanalyzuj svoju pleť!

Za dve minúty máš hotovú analýzu pleti a odporúčanie produktov priamo pre teba.

ZISTIŤ VIAC