Coco WaterCoco WaterCoco Water Coco WaterCoco WaterCoco Water

Fructis Fructis Coconut Water šampón 250ml Fructis Coconut Water šampón 400ml

Rozlúčte sa s mastnými korienkami a privítajte hydratované končeky vlasov. Bez parabénov.

Veľkosť

Informácie o produkte

Šampón Garnier Fructis Coconut Water je špeciálne navrhnutý na vlasy s mastnými korienkami a suchými končekmi. Táto jedinečná receptúra bez obsahu parabénov a silikónov kombinuje kokosovú vodu a čistiace látky na vyčistenie a vyváženie pokožky hlavy a hydratáciu suchých končekov.

VÝSLEDOK: Vlasy sú vyvážené s čistou pokožkou hlavy a hydratovanými končekmi. Tento šampón zanecháva vlasy zdravé a hebké bez zaťaženia.

Táto fľaša má budúcnosť, prosíme trieďte odpad.
Pokyny sa môžu lokálne líšiť.


Pre viac informacií o správnom triedení kozmetických obalov navštívte www.triedimeprekrasu.sk

Ako aplikovať

Napeňte šampón s vodou v rukách a vmasírujte do pokožky hlavy. Naneste od korienkov až po končeky po celej dĺžke vlasov. Opláchnite a opakujte. Produkt bude po druhýkrát peniť viac, čo naznačuje, že vaše vlasy sú úplne čisté! Dôkladne opláchnite vlasy a pokračujte s kondicionérom Fructis Coconut Water.

Zloženie

1161759 E - Zloženie: Aqua / Water, Sodium Laureth Sulfate, Citric Acid, Cocamidopropyl Betaine, Glycol Distearate, Ammonium Hydroxide, Niacinamide, Coco-Betaine, Saccharum Officinarum Extract / Sugar Cane Extract, Cocos Nucifera Fruit Juice / Coconut Fruit Juice, Cucumis Sativus Fruit Extract / Cucumber Fruit Extract, Sodium Chloride, Sodium Benzoate, Sodium Acetate, Hydroxypropyltrimonium Lemon Protein, Sodium Hydroxide, Phenoxyethanol, Ppg-5-Ceteth-20, Peg-55 Propylene Glycol Oleate, Polyquaternium-10, Salicylic Acid, Limonene, Camellia Sinensis Leaf Extract, Linalool, Benzyl Alcohol, Propylene Glycol, Isopropyl Alcohol, Capryloyl Glycine, Pyrus Malus Fruit Extract / Apple Fruit Extract, Carbomer, Pyridoxine Hcl, Citrus Limon Peel Extract / Lemon Peel Extract, Potassium Sorbate, Leuconostoc/Radish Root Ferment Filtrate, Hexylene Glycol, Hexyl Cinnamal, Amyl Cinnamal, Parfum / Fragrance. (F.I.L C194934/1)

Environmentálny a spoločenský vplyv

Značka Garnier sa zaväzuje nepretržite zlepšovať vplyv svojich produktov v priebehu celého ich životného cyklu, vrátane fázy výroby a používania, a poskytnúť vám tak transparentný prístup k týmto informáciám.

Celkový environmentálny vplyv

Uhlíková stopa

g(1) na 1 dávku

g na 10mL

Vodná stopa

(2) na 1 dávku

na 10mL

Skóre dopadu je založené na simulovanom použití 1 produktu a 4 náplní

Výrobné podmienky

Vyrobené v Taliansku v zodpovednom závode

Využitie odpadu:

Obnoviteľné zdroje energie:

(3)

Environmentálny vplyv obalu produktu

% kartónu/papiera má certifikát FSC™ alebo PEFC:

(4) (3):

(5) (4) :

Doplniteľné alebo vhodné na viacnásobné použitie:

Spoločenský vplyv produktov

Ingrediencie a súčasti tohto produktu pochádzajú od dodávateľov, ktorí sa zaviazali dodržiavať zásady pracovných noriem OSN .

Objavte našu metódu hodnotenia a všetky aktivity, ktoré podnikáme, aby sme znížili náš vplyv na životné prostredie.