ShortPinkHairDesktopBanner950 534 ShortPinkHairMobileBanner768 432

Ako nosiť krátke ružové vlasy

Krátke ružové vlasy sú vzrušujúcim novým trendom a dobrou správou je, že existuje štýl, ktorý vyhovuje každému tvaru tváre. Je však potrebné zvážiť aj ďalší faktor - ak sa pýtate sami seba, ktorá verzia tohto trendu by vám svedčala, rozhodnite sa podľa tvaru vašej tváre a tónu pleti.

Nájdite ten správny odtieň
Ak máte chladný podtón pleti (ebenová, slonovinová alebo porcelánová pleť), čistý odtieň ružovej urobí divy. Ak je podtón vašej pleti teplejší (hnedá, olivová alebo ružovkastá pleť), vyberte popolavú pastelovú ružovú – alebo skôr až jemnú broskyňovú – aby ste podčiarkli krásu svojej pleti a dodali svojmu pohľadu iskru. Hneď ako zistíte, aký odtieň je pre vás ideálny, použite farbu, ktorá vlasy pri farbení zároveň vyživuje a posilňuje.

Aký strih sa hodí k vašej tvári?
Tie najlepšie krátke účesy pre okrúhle tváre sú tvorené niekoľkými vrstvami, ktoré udržia tvar účesu; vrstvená ofina je skvelou voľbou. Pri krátkych ružových vlasoch môžete skúsiť trochu hravejší look s vrstvami krátkych vlasov hore a jemnejším zostrihaním na stranách. Ak máte hranatú tvár, je potrebné dbať na to, aby mal váš krátky účes hladký a jemný strih s trochou vĺn na stranách tváre. Krátky bob s cestičkou na stranu je pre vás ako stvorený.

Ak vaše srdce prahne po krátkych ružových vlasoch, choďte do toho! So správnou farbou na vlasy, ktorá zodpovedá odtieňu vašej pleti a strihom, ktorý lichotí tvaru vašej tváre, môžete aj vy nájsť ten pravý krátky ružový look.