Sú organické produkty účinné v starostlivosti o pleť?

Sú organické produkty naozaj účinné? Myšlienka, že vysoko výkonné produkty pochádzajú z prírody a nie z laboratória, sa zdá byť až prílíš dobrá na to, aby to bola pravda. Účinná pleťová starostlivosť, ktorá je šetrná k vašej pokožke a zároveň k životnému prostrediu, ale skutočná je! Zistite viac.

Účinnosť akéhokoľvek organického prípravku závisí na tom, akým spôsobom sú jednotlivé prísady spracovávané a aké je jeho celkové zloženie. Správne vyvážené ingrediencie v zložení vyžadujú intenzívny výskum. To platí najmä pri práci s prírodnými výťažkami, ktoré sú vo svojej podstate komplexné a rôznorodé. 

Spoločnosť Garnier sa venovala viac ako 10 rokov tomu, aby zabezpečila potrebné zdroje a vytvorila správnu kombináciu prírodných a organických zložiek pre nový produktový rad Garnier Organics. Celý tento rad je certifikovaný ochrannou známkou ECOCERT podľa prísnych medzinárodných noriem. Každý výrobok sa skladá najmenej z 95 % prírodných látok. Produkty tohto radu obsahujú kvalitné prírodné zložky, ktoré spoločne prospievajú vždy určitému typu pleti.

Esenciálny olej z organickej citrónovej trávy
Pre čistenie normálnej až zmiešanej pleti zvoľte detoxikačný gél Garnier Organics Fresh Lemongrass Detox Gel Clean taps a využite čistiacu silu esenciálneho oleja z organickej citrónovej trávy. Pomocou destilácie s vodnou parou sa uvoľňujú výťažky z citrónovej trávy a je zachovaná ich prirodzená koncentrácia. Toto zloženie pomáha detoxikovať pokožku odstránením nečistôt a odumretých kožných buniek. Pri čistení tváre používajte jemnú konjakovú hubku, ktorá pomáha odstrániť odumreté kožné bunky a kožný maz, ktoré môžu upchávať póry a spôsobovať akné alebo vyrážky.

Organický arganový olej
Ide o kľúčovú zložku viacúčelového balzamu Garnier Organics Rich Argan Multi-Use Rescue Balm& anbsp;určeného pre suchú pokožku. Arganový olej, niekedy tiež označovaný ako tekuté zlato, ktorého výroba je tradične v rukách marockých žien, má silné antioxidačné účinky. Vďaka šetrnému procesu extrakcie sú zachované vyživujúce vlastnosti mastných kyselín obsiahnutých v tomto vzácnom oleji. Toto ultraľahké zloženie sa rýchlo vstrebáva a zanecháva pleť sviežu a hydratovanú. 

Esenciálny organický lavandinový olej
Značka Garnier stavila na organický esenciálny lavandinový olej z Francúzska a obohatila ním svoj omladzujúci denný krém, čím na svetlo sveta vyniesla jeho blahodarné účinky. Je klinicky dokázané, že omladzujúci denný krém Garnier Organics Regenerating Lavandin Anti-Age Day Cream& hydratuje pokožku počas až 24 hodín, redukuje vrásky a zanecháva pleť pevnejšiu a pružnejšiu.

Rad produktov Garnier Organics s koncentrovanými rastlinnými ingredienciami a inovatívnymi receptúrami, ktoré okamžite zlepšia stav vašej pleti a jej zdravie, ukazuje, aká účinná môže byť organická starostlivosť o pleť.