Sú organické produkty proti starnutiu vhodné pre moju pleť?

Či už je cieľom vašej pleťovej starostlivosti omladenie, regenerácia alebo zvýšenie vitality pokožky a jej zdravé rozžiarenie, výhody prípravkov a to, či sú pre vašu pleť prospešné, závisí predovšetkým od ich zloženia. Pozrime sa na niekoľko dôvodov, prečo zvoliť organickú starostlivosť proti starnutia pleti.

Čisté, organické prísady
Pri každom pleťovom prípravku musíte vždy nájsť ten, ktorý bude vyhovovať vášmu typu pleti, ale existuje jedna vec, za ktorú bude vaša pokožka vďačná v každom prípade, a to je výživa. Oleje obsiahnuté v prípravku Garnier Organics Smooth & Glow Facial Oil Lavandin zahŕňajú olivový, jojobový, slnečnicový, ľaničníkový a arganový olej a boli starostlivo zmiešané s organickým esenciálnym lavandinovým olejom, aby zabezpečili výživu všetkých typov pleti, dokonca aj citlivej pokožky. Ak sú tieto oleje vo svojej organickej podobe, nič nebráni tomu, aby vaša pleť začala plne čerpať z ich blahodarných účinkov.

Organický esenciálny lavandinový olej
Esenciálny organický lavandinový olej, ktorý bol po stáročia ospevovaný pre svoju podmanivú vôňu, pomáha aj v boji proti starnutiu pleti. Tento olej pochádza z rastliny menom Lavandula Hybrida, ktorá je produktom organického poľnohospodárstva a pochádza z Francúzska. Zloženie esenciálnych olejov je komplexné, ale niektoré z hlavných zložiek nášho lavandinového oleja sú linalool, linalyl acetate, camphor a cineol. Jeho regeneračné a omladzujúce účinky vyplývajú zo schopnosti stimulovať pokožku a podporovať prirodzené regeneračné procesy, čím dodáva pleti pevnosť a pružnosť a redukuje vrásky. Využite silu tohto oleja obsiahnutého v regeneračnom omladzujúcim dennom kréme Garnier Organics Regenerating Lavandin Anti-age Day Cream  a očných krémoch creams. 

Organický arganový olej
Jedinečné vlastnosti lavandinového oleja a hydratačné a regeneračné účinky arganového oleja sa snúbia v pleťovom oleji Garnier Organics Regenerating Lavandin Smooth & Glow Facial Oil’s. Organický arganový olej je obzvlášť bohatý na výživné lipidy a mastné kyseliny, ako je kyselina linolová a kyselina olejová. Tieto látky majú upokojujúce a regeneračné účinky, vďaka ktorým je organický arganový olej obzvlášť prospešný pre suchú pokožku. 

Ako produkt organického poľnohospodárstva a obnoviteľných rastlinných zdrojov, ktoré pochádzajú od preverených výrobcov, nie je tento omladzujúci prípravok pre starostlivosť o pleť prínosom iba pre vašu pokožku, ale aj pre životné prostredie a zdravie ľudí.