Prečo zaradiť organický arganový olej do vašej pleťovej rutiny?

Pokiaľ ste za posledné mesiace neboli niekde ďaleko na tichom meditačnom pobyte, pravdepodobne ste už počuli niečo o organickom arganovom oleji. Olej, ktorý sa získava z jadier marockého arganového stromu, je prirodzeným zdrojom vitamínu E, vďaka čomu je dokonalou zložkou každého vyživujúceho hydratačného produktu. Organický argánový olej má tiež antioxidačné vlastnosti, takže môže byť nápomocný pri udržiavaní prirodzene žiarivej pokožky. Pozrite si niekoľko spôsobov, ako podporiť zdravú a žiarivú pleť pridaním organického arganového oleja do vašej starostlivosti o pleť.

1. Hydratujte počas noci
Hydratácia už pravdepodobne tvorí súčasť vašej každodennej starostlivosti o pleť a voľba produktu s organickým arganovým olejom je rýchlym a jednoduchým spôsobom, ako vašej pleti dodať extra výživu. Ak máte suchú alebo citlivú pokožku, stavte na prípravky s prírodnými zložkami, ako je hydratačný krém Garnier Organics Rich Argan Nourishing Moisturiser  s arganovým olejom, ktorý bude k vašej pleti šetrný a zároveň jej dodá hydratáciu až na 48 hodín.
2. Udržujte svoju pokožku sviežu a hydratovanú po celý deň
Bez ohľadu na to, či ide o slnečné lúče, mestský vzduch alebo silný vietor, všetky tieto faktory nepochybne prispievajú k dehydratácii vašej pokožky. Pleťová hmla predstavuje jednoduchý a pohodlný spôsob, ako pokožke okamžite dodať hydratáciu a udržať ju žiarivú po celý deň. Pleťová hmla s arganovým olejom Garnier Organics Rich Argan Nourishing Mist je najlepšou voľbou, ak chcete vašu suchú pleť udržať hydratovanú po celý deň, a čo je ešte lepšie – môžete ju aplikovať aj na make-up!

3. Starostlivosť a náprava poškodenia
Niekedy vaša pleť potrebuje trochu viac starostlivosti ako obvykle. Ak máte pocit, že je vaša pleť suchá a hrubšia, doprajte jej intenzívnu starostlivosť s pleťovým arganovým balzamom Garnier Organics Rich Argan Multi-Useodora Balm. Aplikujte tento hustý vyživujúci balzam kdekoľvek na tvár, telo alebo ruky a nechajte ho pôsobiť; vďaka organickému arganovému oleju upokojí vašu pokožku a pomôže jej napraviť poškodenie. 

Vždy existuje spôsob, ako do svojej každodennej starostlivosti o pleť zaradiť organický arganový olej. Nechajte svoju pleť zažiariť!