Prečo je tymiánový esenciálny olej novou obľúbenou zložkou pleťovej starostlivosti?

Tu sú štyri dôvody, prečo by ste mali do svojej pleťovej rutiny pridať organický tymiánový esenciálny olej.

Je známy svojimi účinkami proti nedokonalostiam pleti
Dosiahnutie čistej a žiarivej pleti môže byť aj v tých najlepších podmienkach ťažké. Ak trpíte na akné, chcete sa zbaviť vyrážok a zároveň udržať svoju pleť sviežu, vyskúšajte prípravky pre starostlivosť o pleť s obsahom esenciálneho organického tymianového oleja.

Je známym antioxidantom
Esenciálny organický tymianový olej je známy ako účinný prírodný antioxidant. Antioxidanty, ktoré bojujú proti voľným radikálom, sú neoddeliteľnou súčasťou každodennej starostlivosti o pleť, pretože pokožku chránia pred škodlivými účinkami slnečného žiarenia a nečistotami. To pomáha redukovať vrásky a nedokonalosti, ktoré môžu byť spôsobené práve voľnými radikálmi. 

Je známy tým, že pomáha regulovať produkciu kožného mazu
Esenciálny organický tymianový olej je vhodný najmä pre mastnú pokožku. Pri tomto type pleti sú bežné veľké póry, lesklá pleť a akné; esenciálny organický tymianový olej pomáha prirodzene redukovať všetky tieto tri neželané efekty. Najlepší spôsob, ako využiť silu esenciálneho organického oleja z tymianu, je používať na čistenie pleti tonikum s jeho obsahom, a to najmä po použití make-upu alebo produktov zaťažujúcich pokožku. Aby ste získali čistú pleť bez pocitu jej vysúšania, vyberte si čistiace pleťové tonikum Garnier Organics Purify Thyme Perfecting Toner&  , ktoré je skvelým riešením pre mastnú a zmiešanú pleť. Prírodné tonikum s obsahom esenciálneho organického oleja z tymianu a kyseliny salicylovej dôkladne čistí pokožku, odstraňuje nečistoty a odumreté kožné bunky a sťahuje rozšírené póry, vďaka čomu zanecháva pleť hladkú a zdravú.

Teraz, keď už poznáte všetky jeho výhody, nečakajte a zaraďte organický esenciálny tymianový olej do svojej každodennej starostlivosti o pleť