Prečo by ste mali do svojej pleťovej rutiny pridať konjacovú čistiacu hubku?

Počuli ste o konjacovej čistiacej hubke a premýšľali, čo je na nej také výnimočné? V spojení s penovým čistiacim produktom predstavuje nový a jednoduchý spôsob, ako môžete počas čistenia zároveň jemne exfoliovať vašu pleť!

Čo je to konjak?
100 % prírodné konjakové hubky sú vyrobené z koreňa zmijovca indického, ktorý sa po stáročia pestuje v Ázii. Vlákna konjakových hubiek sú prirodzene porézne a po ponorení do vody zmäknú, takže sú dostatočne šetrné, aby ste ich mohli použiť aj na najcitlivejšiu pleť. Sú ideálne na každodennú exfoliáciu, odstránia odumreté kožné bunky, nečistoty a dokonca aj make-up a zanechajú vašu pleť jemnú a samozrejme aj čistú. Výborná správa je, že konjakové hubky majú úplne prírodný pôvod a môžete ich teda nechať biologicky rozložiť alebo dokonca kompostovať.

Ako konjakovú hubku používať
Pripravte si konjakovú čistiacu hubku Garnier Organics&  na použitie tak, že ju vložíte na niekoľko minút do teplej vody. Hneď ako hubka zmäkne, opláchnite tvár vodou, na hubku naneste niekoľko kvapiek svojho obľúbeného čistiaceho gélu a pokožku začnite čistiť krúživými pohybmi. Odporúčame použiť detoxikačný čistiaci gél Garnier Organics Fresh Lemongrass Detox Gel Clean b,pretože táto kombinácia vám pomôže vyčistiť póry, odstrániť odumreté kožné bunky a celkovo zjemniť vašu pleť. Nezabudnite hubku každé 2 až 3 mesiace vymeniť, aby si zachovala svoje vlastnosti! 

Tak na čo ešte čakáte? Kúpte si konjakovú hubku z radu Garnier &   a vydajte sa na cestu k čistejšej a jemnejšej pleti!

 
 

Súvisiace produkty