Organické nevädza: Nová hviezda našich micelárnych vôd

Nevädzu pravdepodobne poznáte pre jej krásne modré kvety. Ukázalo sa, že sa v nej skrýva omnoho viac - táto kvetina má skutočne veľmi účinné vlastnosti pre starostlivosť o pokožku. To je dôvod, prečo sortiment Garnier Organics používa organickú nevädzovú vodu vo svojej upokojujúcej micelárnej vode. Zistite viac o benefitoch organickej nevädzovej vody a o tom, prečo by ste mali vyskúšať micelárnu vodu s touto účinnou zložkou!

1. Upokojuje citlivú pokožku
Unikátna sila organickej nevädzovej vody pomáha upokojiť pokožku, predchádzať začervenaniu a zanecháva vašu pleť sviežu a žiarivú. To je skvelá správa pre ženy s citlivou pokožkou, a to najmä preto, že táto voda nezanecháva mastný film.

2. Osvieženie pre unavené oči
Vďaka upokojujúcim vlastnostiam sa produkty obsahujúce organickú nevädzovú vodu skvele hodia pre citlivé oči. Sú vaše oči na konci dňa alebo po príliš dlhej dobe strávenej pri počítači napuchnuté a podráždené? Pokožka okolo očí je obzvlášť jemná a náchylná na mechanické poškodenie, pôsobenie make-upu a každodenné nečistoty. Vatovým tampónom naneste micelárnu nevädzovú vodu Garnier Organics Soothing Cornflower Micellar Water na oblasť okolo očí a pridržte na niekoľko sekúnd, aby ste znova rozjasnili svoj pohľad!

3. Jemne odstraňuje make-up
Make-up je jedným z najhorších nepriateľov unavených očí a môže byť ťažké ho odstrániť, najmä ak máte citlivú pokožku. Použite micelárnu vodu ako odličovač, ktorý make-up šetrne odstráni a zároveň vašu pleť upokojí. V kombinácii s upokojujúci organickou nevädzou obsahuje táto voda aj čistiace zložky zvané micely, ktoré fungujú ako magnet zachytávajúci a odstraňujúci nečistoty. To je dôvod, prečo je bezoplachová micelárna voda schopná redukovať podráždenie spôsobené teplou vodou alebo odličovaním make-upu.