Čo je to pleťová voda a prečo používať tú s tymiánovým esenciálnym olejom?

Čistenie a tonizovanie pleti môžu byť veľmi prospešné pre jej celkový vzhľad. V priebehu dňa sa na pokožke hromadia nečistoty, odumreté kožné bunky a kožný maz. Po ich odstránení čistiacim produktom môže v boji proti akné a prebytočnému mazu pomôcť pleťová voda.

Väčšina pleťových toník je vytvorená na vodnej báze a je prispôsobená pre rôzne typy pleti, ktoré hydratujú, upokojujú, zjemňujú a tonizujú. Použitie tonika, ktoré obsahuje organický esenciálny olej z tymianu, ako je pleťové tonikum Garnier Organics Purify Thyme Toner& anbsp;, je skvelým spôsobom, ako pomôcť pokožku prirodzene vyčistiť a zmatniť. To je dôvod, prečo by ste mali pleťové tonikum s organickým esenciálnym olejom z tymianu zaradiť do svojej každodennej rutiny.

Čistiaca sila

Organický esenciálny olej z tymianu je známy pre svoje prírodné čistiace schopnosti a vo vašom toniku cieli na nedokonalosti, dôkladne čistí vašu pokožku a zanecháva ju úžasne žiarivú.

Redukcia nedokonalostí

Organický esenciálny olej z tymianu je bohatý na tymol, účinnú látku známu svojimi čistiacimi vlastnosťami. Pravidelné používanie tonika, ktoré obsahuje organický esenciálny tymianový olej, môže pomôcť viditeľne redukovať nedokonalosti a sťahovať rozšírené póry.