Čo je to konjacová čistiaca hubka?

Môže sa vaša pokožka cítiť intenzívnejšie vyčistená iba vďaka malej zmene? Môže, ak do svojej čistiacej rutiny pridáte konjacovú hubku. Konjacová čistiaca hubka z koreňa konjacu, zeleniny pôvodom z Ázie, je mimoriadne jemný a efektívny exfoliátor.

Konjaková hubka, pôvodne vyvinutá pre jemnú detskú pokožku, má prirodzene jemnú, poréznu textúru, ktorá šetrne odstraňuje odumreté kožné bunky a zanecháva pokožku hladkú a sviežu. Získajte žiarivú pleť bez toho, aby ste do svojej každodennej starostlivosti museli pridať ďalšiu procedúru. 

Použite hĺbkový čistiaci gél, ktorý aplikujete pomocou konjakovej hubky a zvýšite tak jej peelingové schopnosti. V kombinácii s čistiacim gélom Garnier Organics Fresh Lemongrass Detox Gel Clean vyhladzuje a zjemňuje povrch vašej pokožky a zanecháva ju dlhodobo žiarivú. Spoločne tiež odstraňujú odumreté kožné bunky a napomáhajú dodať pleti prirodzenú žiarivosť. Konjakové hubky sú tiež vhodné pre jemnú exfoliáciu citlivej pokožky, ktorá nemusí dobre reagovať na určité peelingové prípravky; používajte ich každý deň s čistiacim gélom, aby ste získali žiarivý vzhľad, ktorý sa blíži výsledkom každotýždenného peelingu.

Konjakovú hubku môžete použiť spoločne s organickým čistiacim gélom Garnier Organics Fresh Lemongrass Detox Gel  a zvýšiť tým jeho účinky v boji proti nečistotám. Jedinečná štruktúra tejto hubky pomáha odstrániť škodlivé nečistoty, ktoré môžu priľnúť na povrch vašej pokožky. Organický esenciálny olej z citrónovej trávy obsiahnutý v tomto profesionálne vyvinutom umývacom géli je známy pre svoje čistiace vlastnosti. Spoločne tvoria veľmi účinnú dvojicu.

Na type vašej pleti nezáleží. Ak sa neustále snažíte o to, aby žiarila, vyskúšajte tohto jednoduchého pomocníka. Zintenzívni účinky vašej každodennej starostlivosti o pleť bez toho, aby ste museli investovať ďalší drahocenný čas.