Ako zaradiť esenciálne oleje do vašej pleťovej rutiny

Organické esenciálne oleje sú často plné antioxidantov a sú prirodzene prospešnými zložkami, ktoré môžu vylepšiť vašu starostlivosť o pleť. Neviete, ktoré z nich použiť a ako ich začleniť do vašej pleťovej rutiny? Čítajte ďalej a dozviete sa!

Organický esenciálny olej z tymianu: Tonikum pre zmiešanú až mastnú pleť
Tonikum pomáha pripraviť pokožku na ďalšiu starostlivosť tým, že ju dôkladne dočisťuje. Je prospešné najmä pri starostlivosti o mastnú alebo zmiešanú pokožku, pretože ju dokonale čistí a prispieva k neutralizácii T-zóny a vyrážok. Vďaka tomu je organický esenciálny olej z tymianu ideálnou zložkou pre akékoľvek tonikum. Vďaka svojim čistiacim a osviežujúcim vlastnostiam pomáha čistiť póry a viditeľne redukovať nedokonalosti. Tento organický esenciálny olej sme pridali do tonika, aby sme vám pomohli dosiahnuť matnú pokožku a intenzívny pocit sviežosti. Ak máte mastnú pokožku, čistiace tonikum Garnier Organics Purify Thyme Toner.

Organický esenciálny lavandinový olej: Pleťový olej a omladzujúci krém pre všetky typy pleti
Pleťové oleje môžu pozdvihnúť vašu starostlivosť o pleť na vyššiu úroveň, aj keď máte mastnú pokožku, najmä ak obsahujú organický esenciálny olej, ako je lavandin. Pleťový olej Garnier Organics Regenerating Lavandin Smooth & Glow Facial Oil je skvelým doplnkom vašej každodennej starostlivosti o pleť. Obsahuje organický lavandinový olej, ktorý vyživuje, vyhladzuje a rozjasňuje všetky typy pleti počas až 48 hodín. Vďaka jeho regeneračným a spevňujúcim schopnostiam sa s ním môžete stretnúť aj v anti-age rade obsahujúcom denný omladzujúci pleťový krém Garnier Organics Regenerating Lavandin Anti-Age Day Care a očné krémy. 

Esenciálny olej z citrónovej trávy: Čistiaci gél pre normálnu až zmiešanú pleť
Aj v prípade, že máte normálny typ pleti, môžete starostlivosť o ňu doviesť k dokonalosti pomocou organických esenciálnych olejov. Čistiaci gél je základnou súčasťou dennej aj večernej starostlivosti o pleť a zachováva pokožku sviežu a vyváženú. Esenciálny organický olej z citrónovej trávy je skvelou súčasťou čistiaceho pleťového gélu, je známy svojimi čistiacimi vlastnosťami a pomáha bojovať proti oxidantom poškodzujúcim pokožku. Pre okamžité hĺbkové čistenie zaraďte čistiaci gél Garnier Organics Fresh Lemongrass Detox Gel Clean&  do vašej starostlivosti o pleť.

Esenciálny arganový olej: Jemná pleťová hmla pre suchú a citlivú pokožku
Máte suchú a citlivú pokožku a potrebujete osviežujúcu hydratačnú vzpruhu? Ak áno, vyživujúca pleťová hmla, ako je Garnier Organics Rich Argan Nourishing Mist je skvelým riešením. Esenciálny organický arganový olej je vďaka svojim vyživujúcim schopnostiam a obsahu blahodarných mastných kyselín perfektnou ingredienciou, ktorá pomáha dodať vašej pleti živiny a hydratáciu. Táto ľahká hmla sa navyše rýchlo vstrebáva do pokožky, takže je ideálna pre každodenné použitie. 

Bez ohľadu na typ vašej pleti je organický esenciálny olej vždy ideálnou voľbou. Začnite používať výrobok, ktorý takýto esenciálny olej obsahuje, a stav vašej pokožky sa okamžite zlepší!