5 dôvodov, prečo si vaša pokožka zamiluje organickú micelárnu vodu

Je tak lákavé padnúť do postele bez odlíčenia make-upu, najmä po hektickom dni. Ak sa však neodlíčite, môže to viesť k upchatým pórom a zapáleným očiam. Čokoľvek, čo zrýchli vašu večernú čistiacu rutinu bez toho, aby ste museli drhnúť pleť a citlivú oblasť očí, je veľkým bonusom.

Najnovšie organické micelárne vody, ako je Garnier Organics Soothing Cornflower Micellar Water, ponúkajú ideálny spôsob čistenia a zjemnenia vašej pokožky a odstránenie očného make-upu.

Jemne odstraňuje nečistoty bez zbytočného drhnutia
Organická micelárna voda obsahuje malé zhluky molekúl známe ako micely. Tieto magnety na nečistoty jednoducho zachytia a odstránia všetky stopy make-upu, mastnoty a nečistôt a zanechajú vašu pleť sviežu a žiarivú. Aj vodoodolné produkty rýchlo podľahnú čistiacej sile organickej micelárnej vody. Ako bonus ju netreba oplachovať, čím vám ušetrí cenné minúty na konci hektického dňa.

Upokojuje a zjemňuje citlivú pokožku
Kombinácia čistiacej micelárnej vody a organickej kvetovej vody z nevädze modrej obohatenej o olej ponúka šetrný spôsob, ako odlíčiť make-up a odstrániť nečistoty bez toho, aby na pokožke zostal mastný film. Organická kvetová voda z nevädze modrej je známa svojimi upokojujúcimi a zjemňujúcimi účinkami. Ak vaše bežné produkty zanechávajú vašu pleť napätú, je pre vás táto micelárna voda ideálnym riešením, pretože dokonale upokojí citlivú pokožku. Jej hydratačné vlastnosti pomáhajú dodať vašej pleti zdravý jas.

Odstráni aj vodoodolnú maskaru
Niektoré vodoodolné maskary sa dajú len ťažko odstrániť a drhnutie jemnej oblasti očného okolia môže viesť k napuchnutej pokožke. Organická micelárna voda ponúka jednoduché riešenie. Jednoducho navlhčite vatový tampón micelárnou vodou a podržte ho niekoľko sekúnd priložený na zavretom očnom viečku, potom jemne prejdite cez riasy smerom zdola nahor. Dbajte na to, aby vaše riasy pri odličovaní smerovali rovno dohora, čím predídete ich drhnutiu do strán alebo dookola, a teda aj poškodeniu. Ak zostanú na riasach akékoľvek nečistoty, odstráňte ich vatovým tampónom navlhčeným micelárnou vodou.

Šetrne odstráni make-up
Odstránenie ťažkého make-upu na konci každého dňa možno považovať za povinnosť. Navlhčite čistý vatový tampón organickou micelárnou vodou a jemne zotrite nečistoty z pleti smerom od krku k brade, od nosa k ušiam a cez čelo. Vaša pleť bude žiarivá a hladká. Deväť z desiatich žien súhlasí, že micelárna voda Garnier Organics Soothing Cornflower Micellar Water odstráni make-up šetrne a jednoducho.

Poradí si aj s odolným rúžom
Možno milujete výrazné červené pery, ale obávate sa šmúh a škvŕn okolo úst. Diskrétny dotyk micelárnej vody Garnier Organics Soothing Cornflower Micellar Water  jemne odstráni všetky nedokonalosti. Odlíčenie make-upu nie je samozrejme jedinou fázou vašej večernej starostlivosti o pleť. Nezabudnite na svoj obľúbený nočný krém Garnier.

Organická micelárna voda rýchlo odstráni make-up aj bez drhnutia pokožky, a tiež zjemní citlivú pleť. Pripojte sa k micelárnej revolúcii a premeňte svoju každodennú rutinu na príjemný zážitok.