Hydra Bomb Chamomile textilní pleťová maska SkinActive

Hydra Bomb Green Tea je super tenká textilná pleťová maska obohatená o ultra hydratračnú formulu pre úžasne sviežu, žiarivú a mladšiu pleť.

32ml

Informácie o produkte

Nová generácia textilných pleťových masiek s inšpiráciou z Ázie poskytuje pleti 24-hodinovú hydratáciu* po každom použití. Inovatívna ultra tenká textília s hydratačným zložením obohateným o extrakt z harmančeka a kyselinu hyalurónovú zanecháva pleť upokojenú, príjemnú a hydratovanú. Pôsobí ako hydratačný zábal, ktorého úžasná sviežosť ochladzuje a upokojuje pleť a prináša okamih absolútneho rozmaznávania pleti v pohodlí vášho domova! Maska sa ľahko nanáša a poskytuje magický účinok už za 15 minút.

 

BENEFITY
• Poskytuje 24-hodinovú hydratáciu po každom použití.
• Obohatené o extrakt z harmančeka a kyselinu hyalurónovú, ktoré zanechávajú pleť upokojenú, príjemnú a hydratovanú.
• Maska sa ľahko nanáša a poskytuje magický účinok už za 15 minút.

Ako aplikovať

Rozbaľte masku. Opatrne aplikujte masku na dôkladne vyčistenú pleť. Dbajte na to, aby modrý ochranný film smeroval von.

Uhlaďte masku tak, aby priľnula k pleti.

Odstráňte ochranný film. Prispôsobte masku kontúram tváre.

Nechajte pôsobiť 15 minút a relaxujte! Masku pomaly zlúpnite od okrajov.

Nevstrebaný zvyšok jemne vmasírujte do pokožky alebo zotrite vatovým tampónom.

Zloženie

967207 4 - Aqua/Water, Propylene Glycol, Glycerin, P-Anisic Acid, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Chamomilla Recutita (Matricari) Flower Extract, Dipotassium Glycyrrhizate, Glyceryl Acrylate/Acrylic Acid Copolymer, Hydrogenated Starch, Hydrolysate,Hydroxyacetophenone, Hydroxyethylcellulose, Mannose, Peg-40 Hydrogenated Castor Oil, Phenoxyethanol, Potassium Hydroxide, Potassium Sorbate, Pvm/Ma Copolymer, Sodium Hyaluronate, Sorbic Acid, Xanthan Gum, Parfum/Fragrance (Fil B196428/1)