Pure Active čistící gel proti černým tečkám s aktivním uhlím SkinActive

Čisticí gelové složení je obohaceno o aktivní uhlí přírodního původu, které je známé svými ultra absorpčními a čisticími vlastnostmi.

200 ml

Informácie o produkte

Tento čistiaci gél je obohatený o aktívne uhlie, ktoré je známe svojimi ultra absorpčnými a čistiacimi vlastnosťami. V kombinácii s extraktom z čučoriedok a kyselinou salicylovou, účinnou antibakteriálnou látkou, efektívne odstraňuje prebytočný kožný maz a nečistoty, viditeľne redukuje čierne bodky a zabraňuje ich opätovnému výskytu.

Ako aplikovať

Používajte denne na mokrú tvár. Tento transparentný čierny gél sa premení na bielu penu, ktorá intenzívne čistí a zároveň je jemná k vašej pleti. Zabráňte kontaktu s očami. V prípade kontaktu s očami okamžite vypláchnite.

Zloženie

Aqua/Water, Sodium Laureth Sulfate, Decyl Glucoside, Glycerin, Sodium Chloride, Coco-Betaine, Salicylic Acid, Charcoal Powder, Citric Acid, Copper Pca, Hexylene Glycol, Menthol, Peg-150 Pentaerythrityl Tetrastearate, Peg-6 Caprylic/Capric Glycerides, Pentasodium, Ethylenediamine Tetrsmethylene Phosponate, Perlite, Polyglycerin-10, Polyglyceryl-10 Myristate, Polyglyceryl-10 Stearate,Polyquaternium-47, Propylene Glycol, Sodium Benzoate, Sodium Dehydroacetate, Sodium Hydroxide, Sorbitol, Tetrasodium Edta, Vaccinium Myrtillius Fruit Extract, Zinc Gluconate, Parfum / Fragrance (F.I.L B180917/1)