Micelárna vodaMicelárna vodaMicelárna voda Micelárna vodaMicelárna vodaMicelárna voda Micelárna vodaMicelárna vodaMicelárna voda Micelárna vodaMicelárna vodaMicelárna voda

Micelárna voda s hydratačným mliekom Skin Naturals

Micelárna voda s hydratačným mliekom od Garnier odstraňuje nečistoty a make-up bez vysúšania pleti. Garnier po prvýkrát kombinuje účinnosť a ľahkosť micelárnej čistiacej vody s dotykom mlieka pre odlíčenú, vyčistenú a hydratovanú pleť.

400 ml

Informácie o produkte

Garnier po prvýkrát kombinuje účinnosť a ľahkosť micelárnej čistiacej vody s dotykom mlieka pre odlíčenú, vyčistenú a hydratovanú pleť. S jedným jediným vatovým tampónom a bez drhnutia odstráni nečistoty a make-up bez vysúšania pleti. Táto ľahká textúra zanecháva pokožku dokonale čistú a odlíčenú. Pokožka je svieža, bez mastného alebo lepkavého pocitu.

 

BENEFITY
• Nemastné a nelepkavé.
Špeciálne vyvinuté presuchú a citlivú pokožku.
• Micely sú aktívne čistiace zložky, ktoré pôsobia ako magnet na zachytávanie nečistôt, make-upu a kožného mazu na pokožke bez nutnosti silného drhnutia pleti.

Ako aplikovať

Naneste produkt na vatový tampón a očistite tvár, oblasť očí a pier. Nie je potrebné oplachovať.

Zloženie

Aqua / water, Propanediol, Glycerine, Isopropyl Myristate, Polysorbate 20, Betaine, Sodium Polyacrylate, Citric Acid, Xanthan Gum, Panthenol, Acrylates Copolymer, Phenoxyethanol, Myrtrimonium Bromide.