Sensitive 2 v 1 jemný voděodolný odličovač Skin Naturals

Uklidňující formule kombinuje odličovací olej se svěžestí čisticí vody pro rychlé a snadné odstranění i voděodolného make-upu.

200ml

Informácie o produkte

Jemný odličovač Garnier Sensitive 2 v 1 predstavuje upokojujúce zloženie, ktoré kombinuje odličovací olej so sviežosťou čistiacej vody pre rýchle a ľahké odstránenie dokonca aj vodeodolného make-upu, bez silného drhnutia a bez podráždenia pokožky. Bez alkoholu a parfémov, obohatený o upokojujúci rastlinný extrakt a hydratujúci vitamín B5, zanecháva vašu pleť dokonale čistú, jemnú a bez mastných zvyškov.

BENEFITY

• Kombinuje odličovací olej so sviežosťou čistiacej vody pre rýchle a ľahké odstránenie dokonca aj vodeodolného make-upu, bez silného drhnutia a bez podráždenia pokožky.
• Bez alkoholu a parfémov.
• Obohatené o upokojujúci rastlinný extrakt a hydratujúci vitamín B5.
• Dermatologicky testované.
• Oftalmologicky testované.

 

Ako aplikovať

Pretrepte fľaštičku, až kým sa obe tekutiny nezmiešajú. Naneste produkt na vatový tampón a jemne odstráňte make-up z tváre, očí a krku.

Zloženie

694746 4 - Aqua/Water, Cyclopentasiloxane, Isohexadecane, Isopropyl Palmitate, Panthenol, Rosa Centifolia/Rosa Centifolia Flower Water, Dipotassium Phosphate, Poloxamer 184, Polyaminopropyl Biguanide, Potassium Phosphate, Sodium Chloride, Ci 61565/Green 6 (Fil B26656/1)