Naturals Botanical čisticí gel se zeleným čajem Naturals Botanical

Čistící gel Botanical se zeleným čajem šetrně odstraňuje přebytečný maz a nečistoty a zanechává pleť dokonale čistou a vyváženou.

200ml

Informácie o produkte

Čistiaci gél Garnier Botanical so zeleným čajom predstavuje novú generáciu čistenia pleti s 96 % prírodným zložením. Obohatené o zelený čaj, ktorý je známy svojimi čistiacimi účinkami. Jemne, ale účinne zbavuje pleť nežiaduceho mazu a nečistôt a zanecháva pleť dokonale čistú, sviežu a vyváženú.

NÁŠ ZÁVÄZOK

Tento produkt je vhodný pre citlivú pokožku a obsahuje 96 % zložiek prírodného pôvodu. Zvyšné 4 % sú zložky, ktoré zaručujú senzorickosť a zachovanie nášho produktu.

BENEFITY

• 96 % zložiek prírodného pôvodu.
• Obohatené o zelený čaj, ktorý je známy svojimi čistiacimi účinkami.
• Jemne, ale účinne zbavuje pleť nežiaduceho mazu a nečistôt a zanecháva pleť dokonale čistú, sviežu a vyváženú.
• Neobsahuje parabény, silikóny ani umelé farbivá.

Ako aplikovať

Naneste na mokrú tvár a jemne masírujte. Dôkladne opláchnite. Pre dosiahnutie najlepších výsledkov použite pleťovú vodu Garnier so zeleným čajom. V prípade podráždenia znížte frekvenciu používania. Vyhnite sa oblasti očí. V prípade kontaktu s očami okamžite vypláchnite.

Zloženie

Zloženie – 967256 6: Aqua / Water, Coco-Glucoside, Sodium Lauryl Sulfate, Glycerin, Sodium Chloride, Camellia Sinensis Leaf, Extract Sodium Hydroxide, Citric Acid Maltodextrin, Pentylene Glycol, Salicylic Acid Linalool, Limonene, Benzyl Alcohol, Benzyl Salicylate, Parfum / Fragrance (F.I.L. B196342/1)