360054219685736005421968573600542196857 LemongrassLemongrassLemongrass LemongrassLemongrassLemongrass LemongrassLemongrassLemongrass LemongrassLemongrassLemongrass

Garnier Bio Lemongrass vyvažující hydratační krém

Hydratujte pokožku celý deň, osviežte a vyvážte mastné zóny pleti pomocou tohto hydratačného krému, ktorý je obohatený o bio esenciálne oleje z citrónovej trávy a aloe vera.

Veľkosť
50ml

Informácie o produkte

Organický esenciálny olej z citrónovej trávy sme vybrali, pretože je známy svojimi čistiacimi vlastnosťami.

Tento vyvažujúci hydratačný krém obohatený o organické aloe vera a rastlinný glycerín pleť hydratuje, osviežuje a vyrovnáva mastné zóny počas celého dňa. Už po jednom týždni používania 65 % žien potvrdilo, že ich pleť vyzerá matnejšie (podľa hodnotenia 70 dobrovoľníkov).


NÁŠ ZÁVÄZOK :
- Náš produkt obsahuje vybrané organické zložky. Udelený certifikát COSMOS ORGANIC od EcoCert Greenlife podľa európskej normy COSMOS.
- Vegánske zloženie: Vnútri nenájdete žiadne živočíšne zložky ani vedľajšie produkty.
- Náš esenciálny olej z citrónovej trávy bol vybraný špeciálne, pretože pochádza z obnoviteľných zdrojov, ktoré sa každý rok môžu regenerovať.
- Náš extrakt z aloe vera sa ekologicky vyrába a spravodlivo sa s ním obchoduje s ohľadom na biodiverzitu v štáte Campeche v Mexiku.
- Náš obal je 100 % recyklovateľný. Prosíme, separujte správne.


PRODUKTY GARNIER ORGANICS
- Vyrobené z vybraných rastín a esenciálnych olejov pre každý typ pleti
- Bezpečné a účinné zloženie vytvorené z vybraných organických zložiek
- Pre výsledok, ktorý môžete vidieť a pocítiť

Ako aplikovať

Denne naneste malé množstvo tohto osviežujúceho gélového krému krúživými pohybmi na vyčistenú pleť. Pre čistú a osvieženú pleť si každý deň umyte tvár s čistiacim gélom Lemongrass pomocou čistiacej hubky Konjac.

Zloženie

Hordeum Vulgare, Stem Water, Aqua / Water, Dicaprylyl Carbonate, Glycerin, Coco, Caprylate/Caprate, Alcohol Denat, Acacia Senegal Gum, Zea Mays Starch / Corn Starch, Cymbopogon, Schoenanthus Oil, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder, Centaurea Cyanus Flower Water, Arginine Helianthus Annuus Seed Oil / Sunflower Seed Oil, Coco-Betaine, Propanediol, Carrageenan, Citric Acid, Xanthan Gum, Tocopherol, Sodium Benzoate, Salicylic Acid, Linalool, Geraniol, Eugenol, Limonene, Citral, Benzyl Alcohol, Parfum / Fragrance, (F.I.L B223539/1).

Environmentálny a spoločenský vplyv

Značka Garnier sa zaväzuje nepretržite zlepšovať vplyv svojich produktov v priebehu celého ich životného cyklu, vrátane fázy výroby a používania, a poskytnúť vám tak transparentný prístup k týmto informáciám.

Celkový environmentálny vplyv

Uhlíková stopa

g(1) na 1 dávku

g na 10mL

Vodná stopa

(2) na 1 dávku

na 10mL

Skóre dopadu je založené na simulovanom použití 1 produktu a 4 náplní

Výrobné podmienky

Vyrobené vo Francúzku v zodpovednom závode

Využitie odpadu:

Obnoviteľné zdroje energie:

(3)

Environmentálny vplyv obalu produktu

% kartónu/papiera má certifikát FSC™ alebo PEFC:

(4) (3):

(5) (4) :

Doplniteľné alebo vhodné na viacnásobné použitie:

Spoločenský vplyv produktov

Ingrediencie a súčasti tohto produktu pochádzajú od dodávateľov, ktorí sa zaviazali dodržiavať zásady pracovných noriem OSN .

Objavte našu metódu hodnotenia a všetky aktivity, ktoré podnikáme, aby sme znížili náš vplyv na životné prostredie.