O Garnier

Máte otázky?

Dajte nám, prosím, vedieť e-mail
alebo telefonicky na 850 666 333

Naším cieľom je, aby sme ponúkali jednoduché a multifunkčné produkty, v čo najvyššej kvalite a vo výhodnej cene. Prečo míňať viac? 

Inovácia v podaní Garnier znamená nečakané, kreatívne a  jedinečné produkty. Niekedy vychádzame zo štúdií, inokedy z trendov, ako v prípade našich BB krémov, prípravkov s optickým rozostrením (s blur efektom) či prekvapujúcich textúr nášho radu Moisture Match. 

Od 60. rokov, kedy náš rad farieb na vlasy Belle Color ukázal francúzskym ženám, že si môžu vlasy ľahko zafarbiť doma, neprestávame prekvapovať. Pokračujeme v inováciách a šírime ich po celom svete. Farby Nutrisse a Color Naturals vedú na novovzniknutých trhoch. V roku 2012 sme začali novú éru s farbami Olia. 

V oblasti vlasovej starostlivosti si Garnier prehlbuje vzťahy so zákazníkmi tiež vďaka radu Ultra Doux, ktorý už od roku 1980 prináša jemnú prírodnú starostlivosť niekoľkým generáciám. V roku 1990 sme prišli s osviežením vo forme produktov Fructis. 

Nezabúdame ani na ošetrenie pokožky a ponúkame širokú paletu produktov určených na pleť. Naše opaľovacie prípravky z radu Ambre Solaire sú v oblasti ochrany pokožky pred škodlivým slnečným žiarením už stálicou. Všetko pomyselne završuje náš nenahraditeľný BB krém.

Máte otázky?

Dajte nám, prosím, vedieť e-mail
alebo telefonicky na 850 666 333