Triglyceridy sú, ako hlavná zložka rastlinných olejov, zásadné na dosiahnutie vyživených a krásnych vlasov. Poškodeným vlasom prinášajú záplavu výživy a hydratácie.

Triglyceridy: hviezdna molekula vlasových olejov


Vďaka obsahu triglyceridov, dokážu rastlinné oleje pokožke i vlasom poskytnúť hĺbkovú hydratáciu. Nachádzajú sa najmä v kokosovom oleji, ktorý predstavuje fantastickú kúru na obnovu vitality suchých a scitlivených vlasov.
Olivový a kokosový olej sú napríklad z 98 % tvorené triglyceridmi. Pokiaľ sa kokosový olej nanesie na vlasy pred a/alebo po umytí šampónom, naviaže sa na ne, čím im poskytne hĺbkovú výživu, a súčasne obnoví ich hebkosť a lesk. Vlasy sa tak dajú ľahšie rozčesať a upraviť. Triglyceridy v kokosovom oleji vlasy regenerujú, vyživujú a posilňujú, a navyše s každodenným používaním robia vlasy pružnejšími, hodvábnymi a žiarivými.

Produkty pre tvoje vlasy bohaté na triglyceridy


Ktoré produkty môžeš používať denno-denne a vyťažiť tak maximum z mnohých výhod triglyceridov? Najefektívnejšia je ideálna kombinácia šampónu, balzamu a masky, ktoré spoločne poskytnú vyživujúcu silu prírodných rastlinných olejov v trojitej starostlivosti. Olivový olej vlasy hĺbkovo vyživuje, avokádový olej zjemňuje stredné dĺžky vlasových vlákien a bambucký olej regeneruje a zjemňuje povrch tvojich vlasov. Spolu tvoria víťaznú trojicu, ktorá tvojim suchým a poškodeným vlasom zaručí ochranu, hydratáciu, výživu a hebkosť.


By PureTrend

Copyright: iStock