Vypadávanie vlasov: stále viac mužov i žien postihuje rednutie či strata vlasov vo viac než bežnej miere. Objav zhusťujúcu technológiu Fibra Cylane pre objemné, zdravé vlasy a opäť získaj plnú a bohatú textúru svojich vlasov.

Fibra Cylane: hlavná aktívna zložka na zhustenie vlasov zvnútra.


Fibra Cylane je patentovaná molekula, ktorá hĺbkovo preniká do vlasových vlákien, kde zanecháva jemnú, no pritom účinnú vrstvu, ktorá mohutnie a hustne, a tým vytvorí vzhľad vyššej hustoty. Táto unikátna molekula sa vniknutím cez kutikulu do vlasu mení z tekutej formy na pevnú, čím zväčšuje priemer každého vlasového vlákna zvnútra.

Fibra Cylane: úžasné výsledky!


Účinnosť Fibra Cylanu bola preukázaná viacerými testami. Po 1 týždni, 8 z 10 žien videlo okamžité výsledky. 87 % z týchto žien malo pocit hustejších vlasov, akoby mali viac vlasov*. Ďalší z úspechov Fibra Cylanu je jeho kumulatívny účinok. V priebehu času sa každé vlasové vlákno stáva hustejším a hrubším na dotyk a rovnako výrazne hebkejším. Vlasy sú viditeľne premenené a bohatšie.

Zvoľ si Fibra Cylane pre hustejšie vlasy: aké produkty fungujú najlepšie? Jemné vlasy, ktoré sa ťažko upravujú a sú úplne ochabnuté, môžu byť tak trochu dôvodom na bolesť hlavy. Potrebuješ čo najskôr začať používať zhusťujúci rad od Garnier a deň za dňom pozorovať viditeľné výsledky v rámci hustoty svojich vlasov. Vyskúšaj trio: šampón, balzam a masku zahŕňajúce inovatívnu receptúru s technológiou Fibra Cylane a vyživujúci výťažok z granátového jablka.
Takto vyzerá rituál starostlivosti, ktorý pomáha zhusťovať jemné vlasy postrádajúce objem, a zároveň im poskytuje okamžitú hebkosť.
Každou aplikáciou sú vlasy viditeľne plnšie, hustejšie a silnejšie.

*Výskum L'Oréal


By PureTrend

Copyright: iStock