Stali sa tvoje vlasy krehkými vplyvom opakovaného farbenia? Vyskúšaj acai: super bobuľovité ovocie so zázračnými obnovujúcimi vlastnosťami. Dopraj svojim farbeným vlasom SOS starostlivosť, akú si zaslúžia.

Čo je to Acai?


Cestou cez Rio a pláž Copacabana, si každý z miestnych Brazílčanov v ruke nesie zmrzlinu acai. A majú na to dobrý dôvod! Tieto malé bobule predstavujú super ovocie z amazonskej palmy. Vyzerajú ako fialové bobuľky s nádychom do modra a sú veľmi podobné ďalším druhom ovocia bohatým na antioxidanty, ako sú čerešne či čučoriedky, avšak ich vôňa je zreteľne čokoládová.

Acai: aké benefity prináša toto zázračné ovocie vlasom?


Ovocie acai, známe svojimi vyživujúcimi vlastnosťami a antioxidačnými účinkami, sa radí k jedným z najúčinnejších bobúľ na svete. Tieto brazílske bobuľky, bohaté na antokyaníny, polyfenoly a vitamíny, udržia tvoju farbu dlhšie žiarivú. Acai pôsobí na farbené vlasy ako zvýrazňovač farby.

Acai: výber správnej vlasovej starostlivosti


Máš nedávno zafarbené vlasy? Chceš si zachovať žiarivosť svojho nového odtieňa čo najdlhšie? Na kompletné ošetrenie svojich farbených vlasov si zvoľ šampón, balzam a následne masku. Zloženie, bohaté na výťažok z bobúľ acai, je ideálne na každodennú výživu, udržanie sýtosti tvojej farby s každým umytím a súčasnú ochranu pred jej vyblednutím. Výsledok? Vlasy sú vyživené a majú sýtu farbu. Zloženie je uzatvorené v samotnom vnútri vlasových vlákien, takže farba vydrží oveľa dlhšie, až 45 umytí.