Olia Medená tmavá blond 6.43

Olia

Olia Medená tmavá blond 6.43

MAXIMÁLNA INTENZITA FARBY
Úžasne bohatá, sýta permanentná farba. Dokonalé krytie šedín.
Viditeľne zlepšuje kvalitu vlasov.**
Vlasy sú o 35 % hebkejšie, o 17 % žiarivejšie.**
Unikátna aplikácia očarí Vaše zmysly.
Užite si zamatovo jemnú textúru, ktorá nesteká. Nechajte sa okúzliť nádhernou kvetinovou vôňou. (** Inštrumentálny test)
Kúpiť
Olia Medená tmavá blond 6.43 olia

Olia Medená tmavá blond 6.43

Olia
Olia Medená tmavá blond 6.43
Inovácia
Olej pre sýtosť farby
60 % oleja*
S prírodnými kvetinovými olejmi
Bez amoniaku
Úžasne intenzívna farba
100% krytie šedín
Viditeľne zlepšuje kvalitu vlasov
Príjemná a ľahká aplikácia
Aplikácia pomocou štetca
Na rozdiel od bežných farieb na vlasy Olia obsahuje 60% oleja*. Jej unikátna technológia využíva silu oleja pre optimálnu účinnosť farbiaceho procesu. Aj bez amoniaku táto permanentná farba na vlasy dodáva úžasne intenzívnu farbu a viditeľne zlepšuje kvalitu vlasov. Úžasne intenzívna farba - Absolútne bohatá, sýta a dlhotrvajúca Viditeľne zlepšuje kvalitu vlasov - Proti hrubým vlasom, proti matnosti, o 35% hebkejšie, o 17% žiarivejšie** Unikátna aplikácia okúzli vaše zmysly - Optimálne pohodlie vlasovej pokožky - Netečúci zamatový krém - Jemná kvetinová vôňa * vo farbiacom kréme **inštrumentálny test

Olia Medená tmavá blond 6.43

Olia
Olia Medená tmavá blond 6.43
Príprava a použitie:
Príjemná a ľahká aplikácia S farbou Olia je farbenie vlasov jednoduché a príjemné! Pomocou štetca premiešajte oxidačné činidlo s farbiacim krémom a zmes s kvetinovou vôňou ihneď aplikujte! Použite kondicionér pre hebkosť a lesk pre udržanie vašich vlasov hebkých na dotyk a žiarivých. Postupujte podľa návodu na použitie. Prirodzená farba vašich vlasov Nemôžete sa rozhodnúť medzi 2 odtieňmi? Vždy si zvoľte svetlejší.

OBJAVTE VŠETKY ODTIENE